By FrEsh^cAnNNaBIS

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

FrEsh^cAnNNaBIs

By FrEsh^cAnNNaBIS

Postby FrEsh^cAnNNaBIs » Fri Dec 29, 2017 8:27 pm

NICK: FrEsh^cAnNNaBIs
[] VARSTA: 26
[] Primele 7 cifre din CNP: 19109
[] CONTACT (Y!M | SKYPE): Y!M: player_cs
[] STEAM (ON | OFF): Off
[] EXPERIENTA ADMINAT:peste 2 ani lejer
[] ORE JUCATE PE SERVER: https://www.gametracker.com/server_info ... EcAnNNaBIS
tin sa precizez ca as vrea admin pt astea 4 5 zile care mai stau acasa ca dupa incep munca...adminii sunt cam inactivi si as vrea daca se poate sa ma pot juca si eu linistit..si cer sa am acces la o comanda de ban macar...multumesc anticipat

japca

Re: By FrEsh^cAnNNaBIS

Postby japca » Fri Dec 29, 2017 8:29 pm

:pro:............. este jucator vechi cu experienta chiar daca sta 4-5 zile

FrEsh^cAnNNaBIs

Postby FrEsh^cAnNNaBIs » Fri Dec 29, 2017 8:58 pm

ms japca..as vrea sa stau mai mult dar nu am timp,,,eu acum sunt la tara si aici am pc ,la mine acasa am laptop si nu pot juca de pe el si nici timp pt ca sunt ocupat cu munca,poate pe viitor se vor schimba treburile si voi fi pe "nedeterminat" :)

xtz

Postby xtz » Fri Dec 29, 2017 8:58 pm

pentru 5,6 zile :con: nu are rost
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

FrEsh^cAnNNaBIs

Postby FrEsh^cAnNNaBIs » Fri Dec 29, 2017 9:04 pm

Ms xtz.dupa cum am specificat as dori sa ma joc linistit si totodata "apar" si sv pt ca voi intrati mai rarut.poate ramane in standby adminul dupa ce plec la munca si daca se intampla sa fiu mai lejer cu munca si sa pot intra l,cu atat mai bine.daca nu specificam 4 5 zile ,imi dadea admin poate si nu mai intram 3 4 saptamani si mi se retragea.si nu era frumos din partea mea.asa am fost sincer .dar daca nu se poate nu este problema.Multumesc tuturor indiferent de raspuns

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Dec 29, 2017 11:35 pm

DIn pacate nici unul din adminii actuali nu a primit grad pt a da ban atat de repede (de la prima cerere), din pacate timpul pt a castiga dreptul la ban nu cred ca este suficient, iar cum spui tu ca cereai admin si dupa 4 -5 zile nu mai erai si nu anuntai , repet , nu cred ca este timpul necesar sa primesti gradul aferent pt a da ban , astept si alte pareri de la colegi!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

FrEsh^cAnNNaBIs

Postby FrEsh^cAnNNaBIs » Sat Dec 30, 2017 3:56 am

Nu este problema daca nu se accepta cererea.eu ma gandeam sa combin utilul cu placutul,deaceea am facut cerere.eu stau destul de mult si ma joc cs si nu imi place cand vine codatul si imi strica cheful atat mie cat si celorlalti.pe sv asta am fost admin o lunga perioada de timp (Dudu stie) cred ca printre primii pe aici.iar la ban m-am referit sa pot scoate codatul afara nu pt altceva.cu kick mai mult il chinui sinpe el si pe mine.Dar repet ,daca credeti ca cererea nu isi are rostul,o sa revin cand o sa am timp suficient si pt cs (cand mi-o permite serviciul)Inca odata multumesc pt parerile si deciziile luate.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sat Dec 30, 2017 8:17 am

Pana in seara asta mai astept pareri, intre timp da-mi pm cu usr si pass, si apuca-te pana diseara sa faci minim 3 demo-uri cu presupusii codati si posteza-le pe forum in sectiunea ban list unde trebuie sa-ti creezi un ban list. Daca pana diseara realizezi cele 3 demo-uri ai acces la ban. Succes.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

GoRillaZ

Postby GoRillaZ » Sat Dec 30, 2017 8:47 am

:pro: Daca chiar isi doreste adminul pana diseara are cele 3 demo-uri

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sat Dec 30, 2017 9:21 am

Sa ne lasi useri si pass Fresh. Il cunosc bine cand se pune pe treaba vai si amar de codati :)
Image

Return to “[CSDM] CERERE ACCES”