cerere slot Blackside

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

duduanl
Site Admin

Re: cerere slot Blackside

Postby duduanl » Thu Jan 11, 2018 12:15 pm

Sa vina parerile. Eu as vrea sa aibe admin nu slot. Dar va astept parerile
Image

Paul

Postby Paul » Thu Jan 11, 2018 1:52 pm

:pro:
L am vazut pe server. Sunt de acord sa primeasca si admin.

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Thu Jan 11, 2018 2:35 pm

:con: nu vreau sa intru in amanunte prea tare, dar cei vechi stiu foarte bine de cate ori a plecat si a revenit jeff - chiar si dupa plecarea lui John, care era considerat capul rautatilor. Aici nu suntem la gradinita sa ne jucam Ascunselea, uite-ma sunt pe ANL, uite-ma sunt pe Laleagane.

Plus ca Dudule, de asta a si facut cerere de slot, ca omul e admin pe alte servere, nu se poate imparti.
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Thu Jan 11, 2018 2:50 pm

Nu e vorba de deranj, Ionut. Plus ca nu am nimic cu tine personal, cum e in cazul lui John. Din contra, cu mine mereu ai vorbit adecvat. Doar ca eu i-am spus lui Motanu inca de pe acum cateva luni ca nu voi mai da PRO la cererile venite din partea copiilor, asta dupa ce si tu si Katy ne-ati ,,fufu"-cum iti place tie sa spui. E pur si simplu punctul meu de vedere, nu trebuie sa se tina cont de el in mod expres, si la Katy am dat Contra si i s-a dat grad. Deci fi optimist. Dar pana la urma decizia finala ii apartine Mustaciosului, pe care l-ai injurat din cate imi aduc eu bine aminte. Acum depinde de cat de ingaduitor este el
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Thu Jan 11, 2018 3:10 pm

De cand am vazut ca trebuie sa dau accept la cererea de inregistrare a contului pe forum am banuit ca este jeff dar nu era ferm convins, din aces motiv am acceptat inregistrarea contului ca sa ma asigur ca este el. NU cred ca trebuie sa ma mai justific pt decizia mea care este cat se poate de negativa fata de acest "copil"!!!!

:res:
P.S. NU mai accept oamenii care au plecat intr-un anume fel asa cum a facut-o si el, multi dintre voi stiti asta, jigniri atat la persoana mea cat si a serverului din care toti de aici faceti parte!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Thu Jan 11, 2018 5:12 pm

Nu stiam ca e Jeffy.
:tc:
Image

Return to “[CSDM] CERERE ACCES”