cerere access BaiaC

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

BaiaC

cerere access BaiaC

Postby BaiaC » Sat Mar 17, 2018 5:27 pm

[] NICK: BaiaC
[] VARSTA: 33
[] Primele 7 cifre din CNP: 1860604***
[] STEAM (ON | OFF): ON BaiaC1
[] EXPERIENTA ADMINAT: Nu stiu
[] ORE JUCATE PE SERVER: CLICK https://www.gametracker.com/server_info ... uery=BaiaC

Aceasta cerere este pentru sectiunea admins only daca este posibil ...

Multumesc (oricare ar fi raspunsul)
Cautama si vezi daca ma poti gasi... daca nu vreau sa fiu gasit :)

duduanl
Site Admin

Re: cerere access BaiaC

Postby duduanl » Sat Mar 17, 2018 5:31 pm

Dc sa fie pentru sectiunea admins only? Cererea de acces se face chiar acolo unde l-ai facut tu si este perfect aici. Oricum doar cei din staff au dreptul la pro si contro
Image

BaiaC

Postby BaiaC » Sat Mar 17, 2018 6:16 pm

duduanl wrote:Dc sa fie pentru sectiunea admins only? Cererea de acces se face chiar acolo unde l-ai facut tu si este perfect aici. Oricum doar cei din staff au dreptul la pro si contro

Dudu... M-i sa spus de motanul ca numai admini (nu si helperii) Eu am ales sa nu am access de ban doar helper pt ca asa cred eu ca e mai bine.. :) Cred ca mi-am castigat fradul de admin nou si de accessul la admins only desi eu am ales sa nu avansez in grad dar mi-ar face placere sa pot avea access si acolo (pentru a interveni cand este nevoie cum a fost topicul de azi xtz VS KirryCs (eram prezent pe server)
Cautama si vezi daca ma poti gasi... daca nu vreau sa fiu gasit :)

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sat Mar 17, 2018 7:03 pm

BaiaC, aici nu avem posturi pentru juma' de norma. Ori esti admin, asa cum sunt toti ceilalti, ori te duci tare. Pana acum ti s-a acceptat ca ai avut tot felul de probleme cu cs-ul. Dar acum ai steam, my friend! Plus ca ai fost lasat cam mult in ,,stand-by". Gandeste-te ce vrei. Avem niste reguli si niste tipare pe care le urmam cu totii.

Plus ca victor a facut topic in acea sectiune pentru a nu vedea playerii ce probleme avem noi. Ne spalam rufele intre noi
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

KirryCs

Postby KirryCs » Sat Mar 17, 2018 7:53 pm

Baiac am si eu o intrebare la tine !? la ce ai fost tu prezent la ceea ce sa intamplat intre mine si xtz ? as dori sa imi spui si mie

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sat Mar 17, 2018 8:00 pm

Daca doresti sa ai acces la ban , nu trebuie sa faci o alta cerere , trebuie sa imi spui mie ca doresti si atat.
Inchid acest topic pt ca observ ca se pun intrebari fara sens in aceasta sectiune, si tocmai ca vorbeam de lucrurile spalate in public....

:tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] CERERE ACCES”