Cerere unban Horst Goebel

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Horst Goebel

Cerere unban Horst Goebel

Postby Horst Goebel » Sun Mar 19, 2017 12:06 pm

[] NICK: Horst Goebel
[] MOTIV: Cica vb_frumos
[] DOVADA CONSOLE PRINT]: https://postimg.org/image/62x8l9m9l/

Prietene - n-ai nici o treaba cu jocul asta, sincer iti spun. Mai bine te lasi de adminat ca nu e de tine. Ia si wargods, spala-te cu el pe cap: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=607198

Nu mai poate omul sa joace linistit ca se gaseste cate un admin bun care sa ceara si el un amarat de wargods. Demo nu mai stiti voi sa faceti, acum o ardeti aiurea cu un rahat de program care nu e bun deloc. Penibil.

Alt + F4

Re: Cerere unban Horst Goebel

Postby Alt + F4 » Sun Mar 19, 2017 1:15 pm

nu mai fi tare in gura si nu te mai victimiza cu duma ca ,,nu poate sa joace omul linistit"...ti-am cerut wg dupa ce ai jucat vreo 45 min. si ti-am dat ban ca sa te inveti sa fi mai cooperant data viitoare. imi cer scuze fata de colegii mei ca nu am demo, dar data viitoare nu mai suferi de tine cand te roaga vreun admin sa faci un test (ca eu unul nu ma rog de 2x)
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Mar 19, 2017 2:56 pm

atunci de ce nu adminezi tu, jeff...daca tot le sti pe toate?

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Mar 19, 2017 3:26 pm

de cate ori ti-am sarit eu in cap? in schimb vad ca tu o faci! in fine, faceti ce vreti, adminati fiecare cum vreti si gata. mie mi s-a luat sa fiu luat la pwla de cate un player pt ca asa are el chef si sa nu suporte nicio consecinta. plus ca testul wg l-a facut dupa ce i-am dat ban, deci nu vad ce valoare ar avea

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Mar 19, 2017 4:43 pm

:acc:
NU uitati wg nu este luat in considerare pt ban. Atata timp cat nu exista un demo (asta am inteles de la tine adi), banu trebuie scos in lipsa demo-ului. Nu va mai certati atat pt rahaturi, hai sa ne vedem de ale noastre.

Cat despre tine cel care ai facut cererea, sfatul meu pt tine este sa ai un limbaj mai decent, nu te mai crede atat de superior, de data asta ai noroc si se va scoate banul, dar daca mai exista o alta data viitoare si ai acelasi limbaj de superioritate sa nu te mai gandesti ca vei mai fi debanat.
:tc:
P.S. : Astept PM cu ip-ul pt a ti se scoate banul!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”