CERERE UNBAN NemeSyS

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

nemesys321

CERERE UNBAN NemeSyS

Postby nemesys321 » Sun Aug 20, 2017 10:03 am

[] NICK: NemeSyS
[] MOTIV: "waller.imputit"
[] DOVADA CONSOLE PRINT]::http://imgur.com/7yusK3L

Alt + F4

Re: CERERE UNBAN NemeSyS

Postby Alt + F4 » Sun Aug 20, 2017 11:02 am

ciudat! in printul tau nu ne apare ce admin ti-a dat banul... tu nu ai idee cine ti l-a dat, ca sa ii cerem dovada?
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

nemesys321

Postby nemesys321 » Sun Aug 20, 2017 11:03 am

Ba da ,scuze n-am facut eu printu mai sus sa se vada.
Adminul Touchee ceva de genu :ugeek:
Am fost administrator pe mai multe servere , joc de foarte multi ani si chiar imi place ft mult sa joc pe acel serv de respawn, stiu ca in calitate de admin cand banuiesti pe cineva de wall atentie cand il banuiesti i se fac poze , eu doar am primit un ban cu un mesaj foarte placut "waller.imputit"...nu vr sa jignesc dar sa ii fie rusine ca pot sa ii fiu ca un tata.

Touchee.

Postby Touchee. » Sun Aug 20, 2017 11:11 am

http://www115.zippyshare.com/v/5SXsWcyJ/file.html

Tovarășe, nu mă interesează câți ani ai, am văzut oameni pe serverul ăsta care aveau destui ani și jucau cu wall la buton așa că nu mi se pare nimic ciudat la asta. Și despre ce ai zis tu cu "pot să îi fiu tată" las-o mai moale cu aroganțele. te rog. Uită-te la demo când erai pe zig-zag si la ultimele faze cand ai tras de jos..de tot ,prin perete chiar unde apare semnul exclamării care indica acel jucator, nu m-am născut ieri ca să știu care e wall si care nu e wall. Oricât de bulănos ai fi tu, nu ai cum sa tragi chiar in el. Te invit să te uiți la demo în caz că nu știi ce folosești :)
If you wanna be the best, you gotta take out the best.

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Aug 20, 2017 11:15 am

daca ai avea atat experienta de adminat cum pretinzi, ar trebui sa sti ca nu sunt numai pozele dovada ci si demo-urile. acum ma uit si eu pe demo si ma dau cu parerea. desi stiu ca te-am mai intalnit pe server si ai fost curat

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Aug 20, 2017 11:21 am

m-am uitat la demo. inafara de faza in care tragi in aia de sus de tot as fi zis ca esti curat. faza aia ma cam pune pe ganduri...

nemesys321

Postby nemesys321 » Sun Aug 20, 2017 11:27 am

Prietene nu faptul ca mi-ai dat ban am spus ce am spus , doar faptul ca n-ai cei 7 ani de acasa si sa iti faci rolul de administrator ca omu.
A da ban in stanga si in dreapta la hack.eri nu te face admin crede-ma. Invata doar sa comunici cum trebuie fie el si un ban.
Chestia e ca pentru mine acest joc e un "joc" daca ma intelegi de ft multi ani , pe cand pt altii nu e un joc , devine una cu realitatea si nu ma refer ca ies copii cu pusca pe afara ma refer ca o luati foarte in serios pe un joc ba chiar va revarsatii nervii si pe altii tot pe un joc am vazut multe.
Keep calm ,daca nu sunte-ti de acord cu cererea facuta de mine nu e problema , sa va ajute Dmz incontinuare sa fi-ti sanatosi.La revedere.
P.S: Atentie n-am generalizat :) ;)

Touchee.

Postby Touchee. » Sun Aug 20, 2017 11:30 am

La ce te referi prin "invata sa comunici" ? Ce ai vrea? când văd un aimer pe server să-i zic " tati, nu e bine ce faci" vrei să mă rog de el? Nu, prietene, nu-i așa
If you wanna be the best, you gotta take out the best.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Aug 20, 2017 11:53 am

O sa ma uit si eu la demo in seara asta si o sa luam o decizie!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Aug 20, 2017 12:08 pm

nemesys321 wrote:Prietene nu faptul ca mi-ai dat ban am spus ce am spus , doar faptul ca n-ai cei 7 ani de acasa si sa iti faci rolul de administrator ca omu.
A da ban in stanga si in dreapta la hack.eri nu te face admin crede-ma. Invata doar sa comunici cum trebuie fie el si un ban.
Chestia e ca pentru mine acest joc e un "joc" daca ma intelegi de ft multi ani , pe cand pt altii nu e un joc , devine una cu realitatea si nu ma refer ca ies copii cu pusca pe afara ma refer ca o luati foarte in serios pe un joc ba chiar va revarsatii nervii si pe altii tot pe un joc am vazut multe.
Keep calm ,daca nu sunte-ti de acord cu cererea facuta de mine nu e problema , sa va ajute Dmz incontinuare sa fi-ti sanatosi.La revedere.
P.S: Atentie n-am generalizat :) ;)

inteleg perfect la ce te referi. ideea e ca in momentul in care ti-ai dori si tu ca admin sa joci, culmea si pe o harta care iti place, si esti nevoit sa te tot pui spec sa faci demo-uri, nu iti mai arde sa fi politicos cu codatii.

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”