CERERE UNBAN NemeSyS

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

nemesys321

Re: CERERE UNBAN NemeSyS

Postby nemesys321 » Sun Aug 20, 2017 8:25 pm

N-as putea sa demonstrez ca am jucat pe soft si pe baza asta dak ati luat o decizie eu o respect , dar nu cont de pc am sau dak e bun sau nu ,am jucat 4 ani in pgl zone si ba chiar si in clanuri ,abia aparuse chestiile alea si chit ca eram sau nu eram aks sau chit ca jucam de prin cafenele ca asa era inainte de cand ma stiu am jucat pe software.Si actual am un laptop chiar bun nu ma plang , dar crede-ti-ma ca abia ce ii instalasem windowsul si am instalat cs fara sa ii modific ceva doar de dragu de a juca .
Fazele alea care urmaresc cu tinta ma oftic foarte mult ca adminu care mi-a dat ban nu mi-a facut niste ss-uri inainte ca se observa.Doar 2 picioare se vedeau sus cand trageam nu tot corpu si dupa cum a spus si jeff nu numai pe acea mapa , mai sunt harti care patesc cv de genul si ma intreb daca era vreunu in situatia aia a mea sa aive posibilitatea sa vada un semn oare ce facea :-? chiar as vrea sa stiu si e valabil pentru toti care au comentat la topic nu o luati in nume de rau ca nu am nimic cu nimeni dar sa presupunem ca deja aveati ocazia asta fara dar fara poate... ce face.ati?

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Aug 20, 2017 8:32 pm

nemesys321 wrote:N-as putea sa demonstrez ca am jucat pe soft si pe baza asta dak ati luat o decizie eu o respect , dar nu cont de pc am sau dak e bun sau nu ,am jucat 4 ani in pgl zone si ba chiar si in clanuri ,abia aparuse chestiile alea si chit ca eram sau nu eram aks sau chit ca jucam de prin cafenele ca asa era inainte de cand ma stiu am jucat pe software.Si actual am un laptop chiar bun nu ma plang , dar crede-ti-ma ca abia ce ii instalasem windowsul si am instalat cs fara sa ii modific ceva doar de dragu de a juca .
Fazele alea care urmaresc cu tinta ma oftic foarte mult ca adminu care mi-a dat ban nu mi-a facut niste ss-uri inainte ca se observa.Doar 2 picioare se vedeau sus cand trageam nu tot corpu si dupa cum a spus si jeff nu numai pe acea mapa , mai sunt harti care patesc cv de genul si ma intreb daca era vreunu in situatia aia a mea sa aive posibilitatea sa vada un semn oare ce facea :-? chiar as vrea sa stiu si e valabil pentru toti care au comentat la topic nu o luati in nume de rau ca nu am nimic cu nimeni dar sa presupunem ca deja aveati ocazia asta fara dar fara poate... ce face.ati?

Din pacate pt tine la noi nu se face ss, se face demo si face cat o mie de poze, se vad clar fazele in care te uiti pe player si tragi prin perete dupa el, tot din pacate pt tine pana sa vina colegul nostru sa mentioneze modul de joc respectiv software tu nu ai avut nic macat o intentie de a mentiona asa ceva, in cazul asta altfel ar fi decurs tot acest "discurs" al fiecaruia cu privire la demo.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Touchee.

Postby Touchee. » Sun Aug 20, 2017 8:36 pm

nemesys321 wrote:N-as putea sa demonstrez ca am jucat pe soft si pe baza asta dak ati luat o decizie eu o respect , dar nu cont de pc am sau dak e bun sau nu ,am jucat 4 ani in pgl zone si ba chiar si in clanuri ,abia aparuse chestiile alea si chit ca eram sau nu eram aks sau chit ca jucam de prin cafenele ca asa era inainte de cand ma stiu am jucat pe software.Si actual am un laptop chiar bun nu ma plang , dar crede-ti-ma ca abia ce ii instalasem windowsul si am instalat cs fara sa ii modific ceva doar de dragu de a juca .

În primul rând, dacă Jeff nu aducea vorba de jucatul in modul software tu cred că nu aveai motivul ăsta in minte.
În al doilea rând, îți poți da seama dacă un jucator are wall cu/fără ss-uri. Oricât de "bine" ar știi el să joace cu wallul lui. Tot face o gafă :) Ceea ce tu ai făcut.
În al 3-lea rând, aici nu este nevoie să faci print-uri ca să poți vedea dacă un jucator are wall. După cum a spus si Alt , wall-ul nu se vede doar în poze, ci și în demo :)
If you wanna be the best, you gotta take out the best.

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Aug 20, 2017 8:38 pm

NemeSyS, si eu jucam din internetcafe-uri, stiu cum era jocul pe vremea aia. ideea e ca asa cum am mai spus-o mai sus, atata timp cat ai un pc bun nu ai cum juca cu soft. si spun asta ca am incercat deja sa o fac si nu am reusit.
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

nemesys321

Postby nemesys321 » Sun Aug 20, 2017 8:44 pm

Am inteles , ma bucur ca am putut sa discutat cu voi , chiar numai are rost sa mai tine-ti topicul on puteti sa il inchideti si tot odata sa ramana si ban-ul . Ms frumos inca odata si o seara faina .
Spor la fraguri baieti !

Touchee.

Postby Touchee. » Sun Aug 20, 2017 8:50 pm

nemesys321 wrote:Am inteles , ma bucur ca am putut sa discutat cu voi , chiar numai are rost sa mai tine-ti topicul on puteti sa il inchideti si tot odata sa ramana si ban-ul . Ms frumos inca odata si o seara faina .
Spor la fraguri baieti !

Am pus și eu așa cum joci tu de pe software si am făcut un test cu Alt, nu se vede nimic :) Nu știu cum la voi se văd prin pereți jucatorii ,dar în fine
If you wanna be the best, you gotta take out the best.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Aug 20, 2017 8:56 pm

Nu are rost sa mai lungim , asa ca :
:tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”