CERERE UNBAN

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

XilleT

CERERE UNBAN

Postby XilleT » Fri Sep 01, 2017 11:09 am

[b][] NICK: kakka
[b][color=#FF0000][]
MOTIV: wall
[b][color=#FF0000][]
DOVADA [CONSOLE PRINT]: Nu am putut face screen la consola dar am copiat
Name: KaKKa
IP: 92.80.127.82
Reason: wall
Unban: Permanent Ban
Admin: ManowaR
Admin Steam: STEAM_0:1:451

Eu nu mai joc cu numele XilleT pe servar, am inceput sa joc cu numele d3v1l si de asta fac cerere unban de pe contul asta, a intrat fratele meu pe acest sv ptc il aveam la favorite si a intrat cu coduri cu numele kakka. Imi cer scuze si nu o sa se mai repete, rog daca se poate unban. Multumesc.

XilleT

Re: CERERE UNBAN

Postby XilleT » Fri Sep 01, 2017 11:17 am

Jeff The Kill wrote::con: " a intrat fratele meu pe acest sv ptc il aveam la favorite si a intrat cu coduri cu numele kakka." ma lasi cu vrajelile astea? intalnesc zeci de infectii pe zi carora le fufu destroy... din partea mea ramai cu ban ul, nu am incredere in tine.

Daca jucam eu si eram codat nu mai faceam cerere :)

Cretu'

Postby Cretu' » Fri Sep 01, 2017 12:41 pm

Nu stiu ce sa spun ..
Las ceilalti admini sa-si spuna opinia ..

FEDAYN

Postby FEDAYN » Fri Sep 01, 2017 1:23 pm

Când voi intra pe server, voi scoate ban-ul de pe acel ip.
Să fie pentru prima şi ultima dată când se întâmplă. Că ai fost tu, că a fost frac-tu, nu mă interesează, a doua oară ban-ul va rămâne. Vreţi să jucaţi cu cod, alegeţi alt server.
Image

XilleT

Postby XilleT » Fri Sep 01, 2017 3:59 pm

Multumesc. Daca intr-adevar jucam cu coduri nu aveam dc sa mai fac cerere unban.

Bear

Postby Bear » Fri Sep 01, 2017 4:11 pm

Deci eu nu cred aburelile astea, in trecut a mai fost un caz asemanator ( colegii de camera de camin ) acolo s-a spus clar: Greseste unul sufera toti, aveau un singur ip !

Demo : http://www38.zippyshare.com/v/FZFDR7Ld/file.html

:con:
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Sep 01, 2017 7:06 pm

DIn punctul meu de vedere si faptul ca eu pot lua decizia finala in acest caz, asa cum spune si manowar si este cat se poate de adevarata povestea, cine greseste plateste, indiferent ca a fost, mama, tata, sora ,fratele la calc , atata timp cat nu esti "capabil" sa-ti "sechestrezi " bunurile ti se fura.
In concluzie banul ramane fara doar si poate!!!! Este valabil pt oricine de pe server, si este valabil mai ales pt admini ca au fost si in cazul asta situatii aberante ca a fost nu stiu cine la calc , PAROLOLELE NU SE DIVULG, fiecare este strict raspunzator pt faptele sale sau a celor cu , care impart calculatorul si mai ales serverul pe care joaca!!!!

:res: :tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Fri Sep 01, 2017 11:57 pm

Aici este o cerere viewtopic.php?f=22&t=1144 si este acceptata si brusc.... poc a intrat fratele sa joace cu cod. Asa fac toti care pleaca suparati pe unul dintre admini sau pe tot stafful. Intra cu cod. Stiti bine ca am mai trecut noi prin toate astea nu odata ci de multe ori. Poate zice adevarul dar nu as crede. O seara buna va doresc
Image

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”