Cerere Unban Ddlk

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Ddlk

Cerere Unban Ddlk

Postby Ddlk » Tue Mar 13, 2018 6:07 am

[] NICK: Ddlk
[] MOTIV: Wall
[] DOVADA CONSOLE PRINT]::

Buna ziua. Ieri am fost dat afara de pe server FARA NICI MACAR SA FIU INTREBAT sau SA M-I SE CEARA SA TRIMIT VREUN PRINT SAU ALTCEVA.
Adminul Kirry, neavand rabdare, sau simtindu-se prea invidios, sau prea ZEU ca este si el ADMIN, a considerat ca e lumea lui si m-a scos afara, fara nici macar sa ceara vreun print sau poza. (Asa procedeaza adminii pe serverul acesta???.... sau nu stiu exact cum e procedura, nu vreau sa supar pe nimeni, doar intreb).
Tot ce am vazut e ca trebuie sa fac un print screen la consola, fapt care laptopul meu nu reuseste sa faca in CS, dar am facut in schimb o poza cu telefonul, mi-am facut un cont pe anlcs.ro si incerc sa o uploadez aici (SPER SA FIE OK CA ALTCEVA NU STIU CE AS PUTEA UPLOADA ACUM).
Sunt doar un simplu jucator de CS, joc CS din 2000, cu intrerupere cativa ani si acum revenind iar. Nu am coduri, joc doar din cand in cand si o fac din placere.
Va multumesc!
O zi buna!

Link poza
https://postimg.org/image/p5k6ecr11/e7da61bd/

Alt + F4

Re: Cerere Unban Ddlk

Postby Alt + F4 » Tue Mar 13, 2018 6:28 am

Salut! La noi nu e cu poze, e cu demo. Nu trebuie sa cerem jucatorului nimic. Asa ca nu mai veni cu texte ca sufera cineva de admin, ca nu e cazul - o faci in necunostinta de cauza! Asteptam dovada lui Kirry si apoi ne vom da cu parerea. Eu pana diseara nu voi putea verifica demo-ul, ca sunt la munca. Asa ca rog colegii care au posibilitatea sa o faca, sa nu te lasam sa astepti prea mult. Ce e drept, eu te-am prins jucand de multe ori si stiu ca joci curat. Dar sa vedem dovada!
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

Ddlk

Postby Ddlk » Tue Mar 13, 2018 6:43 am

Eu nu incerc sa vin cu "texte" si nu vreau sa supar sau sa deranjez pe nimeni. Probabil ca, asteptam eu ca sa m-i se ceara ceva printuri sau altceva si mi-a parut ciudat sa fiu scos fara sa fiu luat la rost inainte. Am mai patit si pe alte servere, dar am fost luat la intrebari si a trebuit sa trimit pozele ce mi-au fost facute.
Dar, ai dreptate, poate am vb in necunostinta de cauza.
Multumesc!

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue Mar 13, 2018 10:22 am

Sa nu o mai lungim cu vorbe inutile. Asteptam dovada. Adminul in cauza are la dispozitie 24 de ore sa puna o dovada, in caz contrar banul va fii scos iar adminul sanctionat (are deja o bila neagra pr un alt ban).
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

faith

Postby faith » Tue Mar 13, 2018 3:30 pm

Si eu te-am văzut pe server si am dat un ochii pe tine si erai curat......mai mult nu am ce sa zic

KirryCs

Postby KirryCs » Tue Mar 13, 2018 7:39 pm

http://www.girlshare.ro/3490078303.8 Stai linistit prietene nimeni nu sufera de admin ! Eu zic 100 % ca ai jucat cu cod ! O sa vin cu un video in care voi face explicatia unui cod ! De care am observat ca la altii li se pare absurd sa dai ban ! Pentru silent ! :) Am vazut oameni care spun ca ei stiu sa dea ban doar aim si wall :) dar de alt cod nu auzit ! :) Am pus demo ! Poate e posibil sa ma insel dar nu cred .... :) In privinta nu cred ca m-am inselat la ban-ul dat ! :)

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Tue Mar 13, 2018 7:48 pm

e curat! :pro: eu nu inteleg de ce trebuie sa discutam acum de silent sau fast zoom, sau ce morti la tava or mai fi, cand tu i-ai dat ban pt wall. sunt de acord cu tine ca mai sunt si alte coduri inafara de wall ai aim, dar in cazul de fata ai dat ban pt wall...deci sa nu o luam pe aratura

xtz

Postby xtz » Tue Mar 13, 2018 7:51 pm

curat!! apropo kirry eu ti am spus ca nu am treaba cu silentu... daca te crezi mai bun e treaba ta... oricum nu ai treaba cu adminatu,,, aici nu e cine e mai smecher.. :pro: unban si pro excludere KIrry daca o sa fie
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Tue Mar 13, 2018 7:54 pm

xtz wrote:curat!! apropo kirry eu ti am spus ca nu am treaba cu silentu... daca te crezi mai bun e treaba ta... oricum nu ai treaba cu adminatu,,, aici nu e cine e mai smecher.. :pro: unban si pro excludere

pro excludere? cine a pomenit de asa ceva? plus ca si daca s-ar pune problema de asa ceva, nu mi se pare etic si de bun-simt sa ne spalam rufele in vazut tuturor

xtz

Postby xtz » Tue Mar 13, 2018 7:56 pm

da ai dreptate.... el mia spus de silent si i am spus ca ma depaseste.. si acum crede ca e peste toti
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”