CERERE Unban HARDCORE

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

hardcore

CERERE Unban HARDCORE

Postby hardcore » Tue Mar 20, 2018 2:07 am

[] NICK: HARDCORE
[] MOTIV: Aim
[] DOVADA CONSOLE PRINT]:: https://imgur.com/a/cvFnL PROPUN REMOVE, este un admin lipsit de experienta, nu mi-a cerut efectiv nimic, (wg, ss) a mai facut si bascalie, sa te banez, sa nu te banez, radea ca prostu! asemeanea copii de 13/15 ani nu au voie sa aiba acces la banip! cine stie cati juc amarati si nevinovati a mai banat aiurea. sunt steam on, plus 15k de ore in cs per total, conturi multiple de steam.

Alt + F4

Re: CERERE Unban HARDCORE

Postby Alt + F4 » Tue Mar 20, 2018 6:09 am

La noi nu se face ss, ci demo. Asteptam dovada adminului
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

xtz

Postby xtz » Tue Mar 20, 2018 7:08 am

ia și vb frumos că nu suntem la stana aici ... Se vede care e mai copil dintre noi.. imediat ce ajung la PC postez și demo..
edit: http://www101.zippyshare.com/v/dBYVtt6C/file.html
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue Mar 20, 2018 10:05 am

Poate ca ai dreptate sau nu referitor la ban, o sa vedem demo-ul, cat despre jigniri parerea mea personala este sa incerci sa te abtii ca nu suntem pe camp sau in curtea scolii, suntem intr-o comunitate unde am pretentia sa se vorbeasca decent. Astepti in liniste decizia! Cat despre cerinta ta de REMOVE, nu faci tu regulile aici iar sanctiunile le aplic eu!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

BaiaC

Postby BaiaC » Tue Mar 20, 2018 6:14 pm

:con:

Parerea mea este ca este cod... poate gresesc. si eu asi fi dat ban la ceea ce am vazut.

La inceput nu se vede mare lucru dar dupaceia (mai ales in ultimele faze) Banuiesc ca e cod.
Cautama si vezi daca ma poti gasi... daca nu vreau sa fiu gasit :)

KirryCs

Postby KirryCs » Tue Mar 20, 2018 7:38 pm

Salutare ! O sa spun parerea mea ! As merge 100 % ca a folosit cod cu toate ca este steam on ! Asta am observat pe server ...Dar din ce am vazut din demo eu , zoom mult prea rapid si uneori daca sunteti atenti la demo trage fara tinta :) si totusi nu rateaza , Ramane ban la HARDCORE !

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue Mar 20, 2018 7:41 pm

Este cat se poate de curat, la ce spuneti voi ca este cod se numeste NO SCOP (tras fara tinta) si in ziua de azi eu am intalnit si nu doar ca am intilnit mai nou asa joc si eu cu awp-ul pe cs go, unde acolo este mult mai greu ca la 1.6 dar.. m-am obisnuit sa dau no scope.
P.S. Am uitat sa precizez ceva legat de acele no scopu-ri, daca observati sunt cazuri in care rateaza si sunt cazuri in care face kill, dar nu pe cap, MARE atentie aici!!!! A trage no scop si a face kill pe corp , este cat se poate de logic ca nu este cod (NU ESTE PE CAP!!!), chiar si cu tinta nu face mereu cap!!!

Mai asteptam si alte pareri de la cei mai cu experienta.
P.S. Nu iti ia nimeni capul xtz pt greseala, dar tin sa te anunt ca la a3-a greseala de genul asta cu "tamtam" iti scad iar gradul (esti la a 2-a si dupa atata timp pe serverul asta si in cs aveam asteptari mai bune la experienta ta) !!!
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue Mar 20, 2018 7:42 pm

KirryCs wrote:Salutare ! O sa spun parerea mea ! As merge 100 % ca a folosit cod cu toate ca este steam on ! Asta am observat pe server ...Dar din ce am vazut din demo eu , zoom mult prea rapid si uneori daca sunteti atenti la demo trage fara tinta :) si totusi nu rateaza , Ramane ban la HARDCORE !

NU esti in masura sa dai tu decizia daca ramane sau nu ban la hardcore, doar iti spui parerea despre demo si atat, concluziile le iau eu in urma tuturor argumentelor!!!
Image

Uzumaki Naruto

Postby Uzumaki Naruto » Tue Mar 20, 2018 7:45 pm

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa se introduca pe sv testul wargos pt a putea vedea mai bine ce are eu cred ca are un cfg cu aim foarte mare care il ajuta sa dea asa bine si din asta ii dau acest verdict pt ca eu nu suport playeri care joaca cu cfg sau dll si alte cacaturi,nu are aim dar are ceva care il ajuta de aia ii dau :con:

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Tue Mar 20, 2018 7:46 pm

:pro: e curat!
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”