RECLAMATIE "xtz"

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Alt + F4

Re: RECLAMATIE "xtz"

Postby Alt + F4 » Fri Sep 29, 2017 6:49 pm

dupa cum se vede si in ultima poza a lui john, am fost la masa si nu am prins discutia de la inceput - deci nu ma pot pronunta...ramane sa se vada discutia de la bun inceput - motane, ai de lucru :D
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

xtz

Postby xtz » Fri Sep 29, 2017 6:54 pm

ba acum sincer ,, poate am gresit dar chiar trebuie sa se teama cineva de john... vb cu jeff,, tre sa ii cer voie lui ... sa caute motive cate vrea..out
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

xtz

Postby xtz » Fri Sep 29, 2017 6:59 pm

:*

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Sep 29, 2017 7:03 pm

Deci ... lansand la oparte altercatiile din trecut intre john si o mare parte din staff, eu am sa comentez strict conform regulamentului, iar cu regulamentul in fata cu dovezile aferente si cu ce am vazut in ftp inainte sa dau delet la toate logo-urile (era full), in momentul asta ar trebui sa dau remove instant, DAR nu am sa fac asta(nu sunt chiar asa de rau), dar o sa primesti -1 la grad xtz, asta deoarece am facut un topic in mod special pt acele "taguri" puse in urma unei comenzi de genul , ban/gag sau kick, mai exact am spus ca NU vreau sa vad altceva gen "taci", "mucles" , "hai pa" cum am mai vazut de altfel, VREAU sa vad EXACT MOTIVUL pt care se executa comanda pe un player!!!!!!

Mai asteptam 2 -3 comentarii dupa care dau TC!!! Asa ca grabeste-te feda cu un comm aici daca ai ceva de zis ca sa nu zici ca inchid prea repede :))
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

xtz

Postby xtz » Fri Sep 29, 2017 7:06 pm

sunt deacord cu tot ce hotarastii :) pt mine esti o scursura john

FEDAYN

Postby FEDAYN » Mon Oct 02, 2017 5:54 pm

MotAnuL wrote:Asa ca grabeste-te feda cu un comm aici daca ai ceva de zis ca sa nu zici ca inchid prea repede :))

:D Închide !
Nu am ce să zic... nu am fost prezent, iar din ce s-a discutat pe aici nu am priceput mare lucru. Am înţeles doar că încă ne jucăm de-a copiii mici. Unii dintre noi. Maturizaţi-vă !
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”