reclamatie Kirry

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

hardcore

reclamatie Kirry

Postby hardcore » Wed Apr 04, 2018 7:14 pm

[] NICK: HARDCORE
[] NICK ADMIN: Kirry
[] ORA|DATA: 22:00/ 04.04.2018
[] MOTIV: relax
[] UPLOAD CONSOLE PRINT: https://imgur.com/a/jaWcU
[] DOVADA CONSOLE PRINT]: Adminul kirry are ceva experienta dar de fiecare data face abuz de acces. era dust2 si a bagat dust fara vote la 15 juc, a lasat el vreo 15 min, a vazut ca facem gura ca era prea mare si sa gandit sa bage snow, evident ca nu este logic sa bagi snow la 15/17 juc, tot fara vote. baneaza juc cei drept, dar la schimbatul mapelor este un dezastru! Ma banat 2 ore din simplu motiv ca i-am spus ca nu este ok snow la 15/17 juc, si indicat ar fi fost d2x2. nu l-am jignit deloc. se poate verif totul in ftp!

KirryCs

Re: reclamatie Kirry

Postby KirryCs » Wed Apr 04, 2018 7:25 pm

1 . nu erau 15 playeri pe server
2. si chiar daca erau 15 player pe server sunt putini , deci fara probleme poti pune fy_snow_fg
3 . se poate pune si cand sunt 32 de player
4. Vorbesti mult prost si fara rost ! si stiam ca o sa vii sa faci reclamatie ! :) Niciodata nu iti convine nici o harta
si daca stai afk pe server si vii pe server si te dai mare ca ai o gramada de ore , aici gresesti foarte enorm pentru ca detinatorii nu dau admine pe or degeaba spui la cerere de admin ca ai 28 de ani ...dar din ceea ce cred eu ...nu ai nici macar 20 de ani :)
Imi cer scuze ca iti spun asta ....dar nu dovada de un om matur ! Esti mai plangacios decat o femeie :)
5. Lasa arfele ! Bafta ! :)

hardcore

Postby hardcore » Wed Apr 04, 2018 8:02 pm

Eu propun sa inv sa scrii corect! tot ce-am sp este adevarat! se poate verif in ftp! nu sunt plangacios, stii f bine cum joc! Nu este decent sa bagi dust la 15 juc, fara vote! M-ai banat 2 ore din simplu motiv ca ti-am recomandat d2x2. :)))))))))))))

KirryCs

Postby KirryCs » Wed Apr 04, 2018 8:10 pm

Daca tu imi spui mie sa vorbesc corect gramatical , ar trebui sa te uiti ca ceea ce scrii tu ...nu scrii cuvintele pana la sfarsit ceea ce imi da de inteles ca esti un mare scolar :) ..... in loc sa scrii ... "inveti" sau ce ai vrut tu sa scrii ai scris " inv " etc .
Nu imi da lectii de scoala sau ca sa ma inveti tu cum sa scriu corect , degeaba ai facultate , degeaba ai 28 de ani esti copil :) si nu esti matura de nici o culoare ...
Imi pare rau prietene ! Oameni ca tine sunt o gramada ... :)
Pace !

Daca o sa fiu sactionat pentru ca ti-am dat 2 ore ban o sa accept asta fara pareri de rau :) O seara buna !

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Wed Apr 04, 2018 9:14 pm

Deci ca sa incheiem subiectul repede, nu mai stau la discutii cu nici unu pt ca am vazut ftp-ul , si ... REGULAMENTUL SPUNE CLAR ca orice schimbare de mapa presupune vot indiferent de cati playeri sunt pe server, chiar daca sunt putini playeri pe server se pot da la vot hari mici ca sunt destule , NU se schimba direct, in al doilea rand ce nu accep sub nici o forma sa folosesti comenzile de admin intre admini (chiar daca este helper, se considera ca are grad de admin), drept urmare fara suparare conform regulamentului kirry are -1 la grad pt simplu fapt de folosirea abuziva a comenzilor intre admini (accese de la helper la owner se considera admin), si schimbarea mapelor fara vot!!!!

P.S. Poti sa cresti in grad daca dai dovada ca ai inteles ce am zis!!!

:tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”