Reclamatie KillerBee

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

pokemon

Reclamatie KillerBee

Postby pokemon » Fri Jul 29, 2016 11:49 am

NICK: pok3m0n
AdminulReclamat: KillerBee
DATA/ORA: azi, 14:37/38
MOtivul Reclamatiei: se roagă un player de el să schimbe mapa, și o schimbă doar dacă îi vorbește frumos, ceea ce a zis : baa schimba mapa . frate asta e injurătură / jignire de nu o schimbă mapa că ia vorbit urât ? câți ani are adminu asta ? câți ani are pișățelu ăsta mic ? acuma, normal a schimbat-o mapa că nu știu ce ia zis playeru, dar am făcut snapshot și ma dat afară din CS . acuma nu știu dacă a schimbat-o el mapa, ca mai era și un admin pe sv, încă unu nu știu cine se crede, are 11 ani cred . nu ltiu cine se crede că e tare cu adminu, trebuie să ii spună careva : domnule schimbă mapa te rog. de ce e aici ? că nu la injurat / jignit nimic doar ia cerut să schimbe mapa, nu ia vorbit urât
Dovezi: http://imgur.com/a/nJmHN
Last edited by pokemon on Fri Jul 29, 2016 11:55 am, edited 1 time in total.

iNdio

Re: Reclamatie KillerBee

Postby iNdio » Fri Jul 29, 2016 11:54 am

Reclamatie inutila, gagarinuta asa e de la bun inceput, daca ii place serveru sa-si vada de joc, si eu eram pe server referitor la reclamatia ta.
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

KillerBee

Postby KillerBee » Fri Jul 29, 2016 3:48 pm

Salut.
1. Cand spunea gagarinuta sa schimb harta ... eu dadusem doua banuri pe care le-am si postat pe forum si nu am fost atent la ceea ce a spus.
2. Nu mi se pare corect ca in momentul cand spune un player sa se schimbe harta ar trebui executat imediat.
3. Spune ca joaca pe server de vreo 6 luni ... daca e asa destept sau asa de corect precum se pare de ce nu a facut cerere de admin si atunci toate se faceau cum vrea el ... atunci cand era singurul admin de pe server.
4. Nu am pretentia de a se adresa cu domnul sau te rog sau cum vrea ... am spus frumos sa nu mai vorbeasca cu BA ... iar ceea ce nu mi se pare corect ... am spus ca nu ma cunoaste nu il cunosc ... am schimbat harta in momentul cand am scapat de codati ....
5. Daca se considera ca am procedat incorect sa mi anuleze ADMINUL.

Va multumesc.

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Fri Jul 29, 2016 4:16 pm

nu pretinde nimeni sa i se adreseze cu ,,Domnule"...dar parerea mea e ca nici cu ,,Ba" nu mi s epare deloc ok! si nu zic asta pentru ca as fi prea plin de mine sau alte chestii de genul,ci pur si simplu pentru ca nu mi se pare normal sa ne ,,tragem de sireturi" ... vreti respect,oferiti respect!
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

iNdio

Postby iNdio » Fri Jul 29, 2016 4:52 pm

Killer e ok, de-astea vezi saptamanal, apropo de 3 luni joaca gaga :lol:
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

VooDo0

Postby VooDo0 » Fri Jul 29, 2016 5:27 pm

Reclamatia inutila
Tu nu ai nici o legatura la aceasta conversatie .
Daca vrei sa fii respectat invata sa respecti si tu .
Hartile nu se schimba cand doresc jucatorii ci la minim 150 kills. Daca adminul suspecteaza pe cineva si este cu demo pe el poate prelungi timpul.

Ps:Bai Pokemonule .... te bate romana si ai grija cu limbajul .
Adminii nu sunt platiti pentru a avea grija de sv , acestia o fac gratis din proprie vointa si multi chiar fac si donatii ca "unii oameni" ca tine sa gaseasca un server curat si bine administrat.

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Fri Jul 29, 2016 5:48 pm

Bine punctat Voodoo.
:tc:
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”