Reclamatie Admin Stefann (Nubalau)

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

A21

Reclamatie Admin Stefann (Nubalau)

Postby A21 » Sat Aug 20, 2016 9:58 am

Nick: A21
Adminul reclamat: Stefannn
Data/Ora: 12:48 20/08/2016
Motivul Reclamatiei: Joc ce joc , presupun ca cineva a spus ca am cod deoarece stefan dintr-o data a spus ok si s-a pus spec. Dupa 3 minute ma trezesc cu ban. Cer dovada concreta in care se vede clar ca am wall si nu sunet. Deoarece el nu cred ca a auzit vreodata de casti sau altceva...Cine stie prin ce catun de oras sau sat sta si se scalda in lighean. Astept dovada si cer sanctionarea conform regulamentului deoarece din cauza adminillor ca el pierdeti playeri.
Dovezi : http://imgur.com/a/YxnE4

SteFaNNN

Re: Reclamatie Admin Stefann (Nubalau)

Postby SteFaNNN » Sat Aug 20, 2016 10:08 am

In primul rand , nu ai dreptul sa ma insulti tu pe mine , in al doilea rand da "cineva" mi-a zis sa ma uit pe tine ca ai wall , si tu chiar aveai wall dar ai la buton deoarece in prima faza pana sa pun demo-ul pe tine trageai numai prin zid , am pus demo pe tine si am prins ceva faze , cand eu am zis "ok" tu ai lasat-o mai moale , si tu joci cu casti pe respawn ?
Tu nu meriti unban chiar daca ar fi sa gresesc eu pentru ca m-ai insultat si ai vorbit urat , daca unui player i-ai parut suspect era normal sa ma uit pe tine , si ai wall la buton sigur .
Uite si dovada : http://www3.zippyshare.com/v/1jkDZzDU/file.html
Uitati-va bine acolo la utima faza , sa vedeti si voi daca are casti sau wall .

Dar dupa parerea mea banul ramane dupa felul cum ai vorbit .

iNdio

Postby iNdio » Sat Aug 20, 2016 10:22 am

Cand sunt aia 2 sus in baza Terro am oprit, e WALL. 49% ban-ul ramanea pentru limbaj. Rar gasesti acei buti care dau
poze cu wall sau cer unban, rar dar mai sunt! :lol:
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sat Aug 20, 2016 11:27 am

Banul ramane , in primul rand pt limbaj(la cum jignesti , nu stu care sta in catun), in al doilea rand pt tupeul cu care vi sa faci cerere de unban in conditiile in care ai wall, dar faci pe "prostul", am pus intre ghilimele ca sa intelegi ca nu este o insulta asupra ta, si doar o vorba din popor.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”