reclamatie John

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

MotAnuL
Site Admin

Re: reclamatie John

Postby MotAnuL » Tue Sep 27, 2016 4:30 pm

[quote="donatello"]Da toate lumea face mare cand are admin, si daca greseste face mare ... cum se vede si la joc si aicia, de aia am scris asteptam raspunsul lui dudu, si am voie sa raspund unde trebuie de aia sunt global moderator, si inca ceva john daca adevarul nuti place nare rost sa dai reply. Si cum sa scriu scriu simplu ai gresit si nai tupeu sa scrii da oamenii buni am gresit ca fac ce vrea si nimeni nu face nimica... gigi ai dreptate si din partea mea ai unban . Ne asteptam pe dudu sa spune finala ..[/quote]

Donatelo stiu ca nu este topicul potrivit unde sa-ti raspund, dar nu ma pot abtine. Ai voie sa te bagi in orice topic ca ai tu global moderator, dar ca global moderator dreptul tau este sa dai tc atunci cand este cazul si sa raspunzi la topicuri dar DOAR pt SUBIECTUL respectiv, nu de ceea ce face fiecare admin cu gradul lui si NU esti tu in masura sa critici un admin, fiecare admin este raspunzator pt greselile lui iar deciziile pt fiecare admin o au doar cei in masura sa faca asta.
Am sa ma uit si eu la demo mai pe seara cand am sa intru pe server si revin cu un replay.

P.S. Pana o sa vad si eu demo-ul si pana o sa vina sj dudu cu un comment aici am sa iau decizia personala de a da tc la acest topic pt a nu se ajunge la alte discutii care nu isi au rostul. O sa redeschid topicul daca nu o va face dudu dupa ora 21:30.
:tc: TEMPORAR!!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

donatello

Postby donatello » Tue Sep 27, 2016 4:48 pm

Domnul Motanel, am voie pentru cum vezi copilu nici nu facea nimic, si face john mare cu adminul lui, asta e corect nu ? Se poate sa face ce vrea el nu ? Deci cum zice el, cat de ore are el si nu stiu ce dar nu stie ce e aim si wall , dar totusi eu sunt de vina cam am scris adevarul, stii daca face cineva reclamatie eu o sa fiu acolo si deciz pentruca cum vad John are dreptate sa face tot ce vrea el, ca el se poate, dc? ca are admin? Nu asa rezolve lucrurile.
Image
Image
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Tue Sep 27, 2016 5:03 pm

Ascultati aici bine. Donatello prima iti suna tie care este treaba cu gradul de Moderato Global! Moderatorul Global este doar pe forum(editari topice, inchidere topice, mutari la sectiunea corespunzatoare) si nici decum ce si cum admineaza un admin sau ce parere isi da la un topic atat daca este legat de el sau este legat doar de subiect. Nu ca tu nu sti, tu nu vezi... Iti dai parerea daca are sau nu cod si gata. John ai fost Eagle Eye este adevarat ca eu te-am intrebat daca vrei sa fi si ai acceptat si ai zis ca, chiar ti-ar placea si speri sa nu ne dezamagesti. Nu ne-ai dezamagit. ai cerut sa te scot din acel grup pentru amunite faza ce tie nu iti placeau. Am facuto, acum nu iti convine cand iti spune cineva ceva. Mai treceti cu vederea peste anumite faze fratilor! Desteptul cedeaza! Chiar nu va inteleg JUR fratilor

Inca ceva. MODERATORI GLOBALI SUNTETI RUGATI SA NU STERGETI NICI UN POST PANA NU VAD EU DESPRE CE ESTE VORBA!
Image

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Tue Sep 27, 2016 5:11 pm

nu este decat o faza in care face frag,dar la cum ii sare tinta sigur are...plus ca hai sa fim seriosi,de multe ori prindem multe faze inainte sa apucam sa dam record.asa ca sunt convins ca john nu ar fi dat ban aiurea, fara sa vada anumite treburi...dar se pare ca unora le place sa se victimizeze,poate-poate reusesc sa transforme vanatorul in prada...
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

VooDo0

Postby VooDo0 » Tue Sep 27, 2016 5:16 pm

Din singura faza cand trage se cunoaste ca ii tremura tinta doar pe cap , deci da este aim .

John , ai gresit cu slap si slay , trebuia sa ii dai gag .... sau ban pentru aim .

Donatello tu esti moderator , trebuie sa iti faci treaba ca MODERATOR FORUM , adica sa nu lasi sa faca multipost , offtopic , sau reclama ....
La cerere unban se tine cont de toti adminii , nu doar 1 respectiv DUDU . In momente cand nu isi are rostul si DUDU vede clar ca este curat sau codat atunci inchide el topicul .

ANLCS nu face parte doar din doua persoane .

FEDAYN

Postby FEDAYN » Tue Sep 27, 2016 5:23 pm

Nu vreau să mă pronunţ asupra aim-ului, da sau ba. Nu sunt în măsură să-mi dau cu părerea in asemenea situaţii.

Însă aş vrea să-mi exprim punctul de vedere în celelalte speţe iscate pe aici: ÎNCHIDEŢI ACEST TOPIC ŞI CONTINUAŢI DISCUŢIA ÎN SECŢIUNEA REZERVATĂ ADMINILOR. NU E CAZUL SĂ NE SPĂLĂM RUFELE ÎN VĂZUL TUTUROR ! Aveţi ceva de împărţit, vă spargeţi capetele în secţiunea privată. E cel mai bine pentru toată lumea.

Mulţumesc.
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Tue Sep 27, 2016 5:27 pm

:tc:
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”