Reclamatie Alt + F4

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

CaRby

Reclamatie Alt + F4

Postby CaRby » Sun Nov 20, 2016 11:45 am

Nick: CaRby#
Adminul reclamat: Alt + f4
Data/Ora: 20.11.2016 / 13:33
Motivul Reclamatiei: i-am zis sa schimbe mapa ca se golise sv , ca deja se ajunsese la 150 fraguri , si el imi da gag ca asa vrea el , ca cica ma face el sa tac ...
Dovezi :
https://s17.postimg.org/cnjw7lsun/awp_b ... 320000.jpg
https://s22.postimg.org/56uo0wslt/de_amr0000.jpg

FEDAYN

Re: Reclamatie Alt + F4

Postby FEDAYN » Sun Nov 20, 2016 12:01 pm

Eu din ce văd în acele screen-uri, ALT nu a fost singurul care te ruga să taci. Înţeleg că i-ai mai deranjat şi pe alţii cu limbariţa ta. Da sau nu ?! Din principiu, nu spui unui admin să schimbe harta când vrei tu sau că aşa vrei tu. Există o limită MINIMĂ de 150 de fraguri, după care adminul poate schimba harta. Sau un jucător îl poate ruga să schimbe pt că s-a atins acea limită de 150. Decizia de a schimba aparţine adminului, indiferent ce ar vrea jucătorul. Dacă jucătorul insistă cu cererile iar prin asta îi deranjează pe ceilalţi jucători, adminul are dreptul să îi dea gag.
Totuşi, întreb, pt că nu văd întreaga discuţie şi toate comentariie care au dus la gag, ai avut limbariţă ? Da sau nu ?
Image

japca

Postby japca » Sun Nov 20, 2016 12:07 pm

Si mai poți sa joci pe srv?...daca da atunci nu ii văd rostul reclamației.presupun ca suferi de tine.deodata ce tu il provoci meriți gag ca sa nu degenereze discuția si nu am văzut unde scria ca i-ai zis sa schimbe si ai facut rpd screenshot doar la ce ti-a zis si la gag.omu nu ti-a dat ban.daca iti dădea ban atunci el suferea de el si merita o reclamație dar asa chiar nu are rost.asa ca...las-o asa...

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Nov 20, 2016 1:13 pm

tipule, imi cer scuze ca nu te-am rugat sa taci ca urmaresc un codat. imi cer scuze ca trebuie sa imi justific in fata playerilor fiecare lucru pe care trebuie sa il fac pe server si eu ca un ignorant nu o fac. te rog eu important sa ma ierti! te simti bine acum? huh, huh? ia zi? esti multumit,implinit? data viitoare cand mai faci reclamatii fa-le fondate pe ceva, nu pentru simplul fapt ca ti-am ranit orgoliul!

by yhe way...observ ca ce s-a discutat in chat nu ai postat, ca ar fi dat nasol pentru imaginea ta de reclamant notoriu
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sun Nov 20, 2016 4:04 pm

Si asta e motiv de a face reclamatie ? :(
:tc:
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”