Reclamatie ADMIN !

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

burn1ng25

Reclamatie ADMIN !

Postby burn1ng25 » Fri Dec 16, 2016 12:11 am

[] Nick: burn1ng25
[] Nick admin: Devil
[] Ora|Data: 02:00 / 16.12.2016
[] Motiv: nu isi face datoria de admin .
[] Upload CONSOLE PRINT: https://postimg.org/image/bs4kyt893/ , https://postimg.org/image/nfuyi50q5/ , https://postimg.org/image/d6mg5tsvb/
[] Dovada: http://www.girlshare.ro/3489629865.7 silent aim

FEDAYN

Re: Reclamatie ADMIN !

Postby FEDAYN » Fri Dec 16, 2016 2:03 am

Hai, pe bune ?! Ce admin îndărătnic !

Mai întâi spui că are wall. Ţi se răspunde că nu are.
Apoi postezi un demo cu silent aim. Parcă aveam wall, nu mai are ?! Am înţeles, l-a scos şi a activat silent-ul.

Nici nu are sens să urmăresc demo-ul. Dacă avea silent ar fi dat numai head-shot. Ori din print-urile de consolă postate de tine reiese clar că nu dă doar hs.

Deci cum e ? Wall sau silent aim ? Ne hotărâm şi noi ?! Dar repede, că închide la non-stop.
Image

burn1ng25

Postby burn1ng25 » Fri Dec 16, 2016 3:00 am

FEDAYN wrote:Hai, pe bune ?! Ce admin îndărătnic !

Mai întâi spui că are wall. Ţi se răspunde că nu are.
Apoi postezi un demo cu silent aim. Parcă aveam wall, nu mai are ?! Am înţeles, l-a scos şi a activat silent-ul.

Nici nu are sens să urmăresc demo-ul. Dacă avea silent ar fi dat numai head-shot. Ori din print-urile de consolă postate de tine reiese clar că nu dă doar hs.

Deci cum e ? Wall sau silent aim ? Ne hotărâm şi noi ?! Dar repede, că închide la non-stop.

sigur esti pustan, multii habar nu aveti cu ce se mananca cs-ul dar comentati aiurea ! ca sa iti raspund la ce prostii ai scris in post-ul asta, deci jucam in timpul cand am zis ca are wall ! dupa m-am pus spectator daca am vazut ca nu se ia masurile necesare, sincer ? esti penibil rau ! silent aim setat pe corp, cu orice arma joci niciodata nu o sa tara tinta cum ii sare lui asta din video ;) doar cei cu experienta isi dau seama ce si cum ! pt cultura ta pe care nu o ai orice cod se poate seta dupa bunul plac !

burn1ng25

Postby burn1ng25 » Fri Dec 16, 2016 3:04 am

๓คງi¢^ว໐hຖ^ wrote:Cum nu si-a facut treaba de admin ? , tu ai raportat iar ea a verificat si ti-a raspuns ......unde vezi tu neregula ? daca tu spui ca ala avea coduri si il raportezi , si adminul iti spune CLAR ca nu are , asta inseamna ca nu isi face datoria de admin ? adica daca tu spui ca are coduri gata noi sarim la cap si dam ban la comanda este ? Daca ar fi avut coduri mai ziceam dar ala nu are nici un cod. Daca nu ti-a spus nimeni pana acum , afla ca atunci cand incepi sa "intelegi" colt-ul (m4a1 = traditional spus si 43-ul) afla ca din cauza reculului cu amortizor pare ca ar fi un miligram de aim, dar nu este.......in demo-ul postat de tine NU ii sare tinta DELOC dar ABSOLUT DELOC......unde este aimul ? Sigur nu ai gresit serverul ? spun asta ca nu ai decat 45 de minute la noi si ma gandesc ca poate ai incurcat oalele......

P.S. Bafta in Continuare.....here John^ , Over And Out !

clar numai copii, noobi .

FEDAYN

Postby FEDAYN » Fri Dec 16, 2016 7:59 am

Prietene, nici eu nici John nu te-am jignit cu nimic. Nu am făcut niciun atac la persoană. Mă îndoiesc că ai cunoaşte expresia, dar nu-i nimic, reţine-o şi o să afli ce înseamnă când te faci tu mai mare.
Atât eu, cât şi John, ţi-am confirmat ce ţi-a spus şi adminul pe server. Nu are wall, nu are silent, nu are mătreaţă, nu are ciorbă la masa de prânz. Adică îţi spun 3 admini că te înşeli, dar tu o ţii pe a ta. Tu singur te contrazici. Întâi zici că e wall, apoi te convingi singur că nu e, dar o bagi cu pe aia cu silent-ul. Adică are ceva, că aşa vrei tu. Trebuie să îi găseşti tu ceva, că te-a ofticat pe tine că îţi dădea head din toate poziţiile.
Pentru cultura ta de viitor campion al CS-ului: silent-aim nu funcţionează decât singur. Nu poate fi combinat cu wall sau cu speed. Deci, dacă are wall, nu poate avea simultan şi silent. Şi invers.

Pentru mine e mai puţin importantă reclamaţia de faţă, deloc interesant că ai descoperit tu un "codat", noi descoperim zeci zilnic, deci absolut nesemnificativ un codat care a scăpat nepedepsit. Nu ar fi nici primul, nici ultimul. Al dracului de interesat am devenit când am văzut comentariile tale despre noi, John şi Fedayn. Dacă nu cumva îţi răpesc din timpul tău preţios, ţi-aş sugera să vizitezi secţiunea Cereri Acces viewforum.php?f=14. O să ai surpriza să constaţi că vârsta minimă pt a putea fi admin e de 18 ani. Majoritatea adminilor de aici au dublul acestei vârste. Din păcate pentru tine, habar nu ai pe ce server şi pe ce forum ai nimerit.

Mă opresc aici cu comentariul meu. Am fost blând şi conciliant cu tine. Pot fi şi al dracului de dur, ăţi pot da şi o replică să te usture curul 2 săptămâni, dar am pretenţia că vei înţelege ce ţi-am spus şi nu vei continua discuţia asta aberantă. Nu acelaşi lucru pot spune despre colegii mei. Nu îţi doresc să-i stârneşti şi să înceapă ei să te ia la pula, că sigur nu te mai scapă nimeni.

Baftă şi succesuri !
VLAD[ONE]
Image

IM@R*))

Postby IM@R*)) » Fri Dec 16, 2016 10:45 am

Reclamție nefondată ! Aberezi rău de tot !

:tc:
Image
IM@R*)) ȘEF PESTE TOT SI TOATE !

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”