Reclamatie Anonim

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Flori.

Reclamatie Anonim

Postby Flori. » Fri Feb 23, 2018 12:38 pm

NICK PLAYER : Flori.
[] NICK JUCATOR: Anonim
[] ORA|DATA: tot timpul
[] MOTIV: injurii
[] UPLOAD CONSOLE PRINT: NU CRED CA E NEVOIE DE POZE
Deci mie nu imi vine sa cred ca baiatu asta e inca pe server , am inteles ca multora dintre voi vi se pare amuzant si vai doamne ce radeti de glumele lui. Pariez ca daca v-ar zice voua sa sugeti pula si sa se pise pe mormantu vostru nu ati mai sta la discutii , inloc sa se ia masuri voi in continuare il menajati si nu se intampla absolut nimic, va doare fix in 14 de parerea altora atata timp cat pe voi va pupa in cur, mi se pare o foarte mare bataie de joc avand in vedere ca discutia asta e de luni intregi si voi nu faceti nimic. E a nustiu cata oara cand aduc in discutie asta si nu sunt prima si nici ultima care se plange . MAI INCHIDETI MULT OCHII?
C17H21NO4.

Flori.

Re: Reclamatie Anonim

Postby Flori. » Fri Feb 23, 2018 1:00 pm

Pe cine am amenintat ? pe west, cu ce ? ca i-am zis sa respecte regulamentu si sa ia masuri ? aia e amenintare ? sau ce inseamna pt tine amenintare.. si care majoritatea adminilor Anonim , mai zi-mi unul caruia i-am zis ceva inafara de Reactive, cand ne-am certat pt motive fara sens.
Si in legatura cu injuratu , bineinteles ca daca intru pe sv si ma vezi si ma injuri fara motiv , reactionez inapoi , hai ma lasi...
Nici macar nu stiu cine esti , stai in fata calculatorului si numai de atat esti in stare , nu te duce capu , asa va freaca pe unii sa mor eu , de viata altuia si sa ii futeti nervii , si sa aratati cat de prosti sunteti voi. In fine stiu ca nu o sa se ia vreo masura , pentru ca toti te menajeaza , sper macar sa se VADA !
C17H21NO4.

Flori.

Postby Flori. » Fri Feb 23, 2018 1:08 pm

Am doar slot , nu am acces la comenzi . Doamne cat te duce capu esti incredibil , si cum vorbesti ca ultimu om
.. nici macar nu stii sa scrii , sincer iti spun din inima ca mi-e mila de tine , tu alta viata inafara de calculator nu ai .. esti un caz trist
C17H21NO4.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Feb 23, 2018 3:19 pm

Va rog sa il banati si raspund eu pt banul asta. Sa ma caute pe mine. Multumesc!

P.S. Am dat un ochi in ftp!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Fri Feb 23, 2018 3:23 pm

Ar cam trebui sa terminati cu limbajul asta de mahala. Totusi sunteti pe un forum, nu la voi acasa si ar trebui sa aveti putin bun simt pt acest staff si sa respectati regulile impuse atat pt server cat si pt forum! In legatura cu reclamatia ta, Flori, astept vedem ce spun colegii mei care isi petrec destul de mt timp pe server incat sa.si dea cu parerea, eu nu ma pot pronunta in conditiile in care stau in mare parte pe forum! Iar tu Rocky, aceeasi problema cu limbajul!

Flori.

Postby Flori. » Fri Feb 23, 2018 3:30 pm

V-am reprodus ce imi spune el mie ! si nu imi spune chestiile astea doar mie . Am mai zis fazele astea si imi asum 100% ca il injur inapoi , pt ca nu poti sa arunci cu kk* in mine si sa te astepti sa iti raspund frumos, pai ce e aici .
Pe forum e limbaj de mahala , atunci inseamna ca pe server se ia in considerare tot ca limbaj de mahala , nu? Daca tu acum ne-ai zis ca nu e ok , pe server de ce nu se ia in considerare ????

[14] Pentru injurii de orice natura, adminul pedepseste jucatorul cu maxim 3 minute gag la prima abatere, cu maxim 3 minute gag la a 2a abatere, cu MAXIM 120 min BAN in caz ca acesta continua. SANCTIUNI: [REMOVE INSTANT]
C17H21NO4.

Flori.

Postby Flori. » Fri Feb 23, 2018 3:49 pm

Nu am de ce sa mint , pentru ca pana la urma urmei e un joc nu castig nimic de aici .
Pe cine am mai injurat eu asa din senin ca mi-a venit mie sa injur ?
C17H21NO4.

Flori.

Postby Flori. » Fri Feb 23, 2018 3:51 pm

Nu am de ce sa ma "duc sa imi iau o sampanie " pt ca am vrut sa se faca dreptate nu sa imi frec eu creierii de fiecare data cand intru pt apucaturile tale fara sens
C17H21NO4.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Feb 23, 2018 3:57 pm

Sa nu mai lungim fara rost....
:tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE JUCATOR”