FINISH!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

MotAnuL
Site Admin

Re: FINISH!

Postby MotAnuL » Fri Oct 13, 2017 10:44 pm

Cineva a zis odata si a zis bine.... in anumite momente degeaba ai varsta pe care o ai ca tot ca la gradinita te comporti cand un copil iti ia jucaria din mana(cum ar fi ca eu ti-am respectat dorinta de a renunta).... ai dat azi dovada de multa intelectualitate in comparatie cu varsta, iti repet inca odata un lucru, nu ti-a bagat nimeni mana in buzunar!!!!! Azi ai facut cea mai buna treaba de pana acum pe serverul si forumul asta, te-ai pisat pe el de server si pe intreaga echipa din dorinta de a realiza ceea ce ai relizat. Se vede ca esti mai linistit si mai bucuros cu noua ta realizare. Comparatiile tale feda... sunt pt o alta categorie , nu pt jocuri si viata online, tu nu poti sa faci absolut deloc diferenta, pe tine te roade foarte tare faptul ca ti-am acceptat decizia de retragere, pe care tu personal ai facut-o in chat dis de dimineata. Si sa intelegi ca noi nu ne intelegem, eu nu am cum sa inteleg vreodata ceea ce spui tu atat timp cat tu vorbesti despre alte categorii iar tu inca consideri ca aici este un loc de munca cu manager si angajati, nu chiar nu realizezi ce spui? Tu nu realizezi ca in continuare le ai pe ale tale "angajati si manager"? Ce legatura are sula cu prefectura?

Mai trebuie sa intelegi ca eu m-am ocupat de server(atat cat am stiut eu si in modul in care am stiut) in conditiile in care eu nu am mai intrat pe el, am jucat go ca asta este.... a inceput sa-mi placa mai mult decat 1.6, asta nu este o afacere asa cum o numesti tu, in conditiile in care eu nu prea am intrat, pe langa asta nu esti "angajat" sa fii admin, ai facut-o din placere si din dragul de a avea liniste pe server sa nu te ciuruiasca codatii, nimeni nu este platit pt asta, fiecare a dorit sa fie admin din dorinta de a avea un joc linistit pe server, exagerezi in continuare cu niste lucruri care depasesc aceasta categorie......

P.S. E ora 02:00 sunt pe forum , sa anunt si eu ora ! Iar asta este ultimul mesaj la care iti mai raspund tie in mod personal. Sa ne auzim cu bine si de bine dar nu prin intermediul asta.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

FEDAYN

Postby FEDAYN » Fri Oct 13, 2017 11:06 pm

Exact asta am punctat şi eu: nu mi-a băgat nimeni mâna în buzunar. Am dat eu pentru că mi-a făcut plăcere. Amândoi jucăm 8BPool. Ştii cât am cheltuit eu cu acel joc în ultimii doi ani ? Peste 100 de euro. Pentru că mi-a făcut plăcere. La fel cum mi-a plăcut să dau şi aici. În schimb, voi doi aţi făcut o mare prostie: mi-aţi dat banii înapoi. Acei bani i-am cheltuit şi pentru satisfacţia mea, pentru a vedea această comunitate în viaţă şi prosperă. I-am cheltuit pentru mulţumirea mea sufletească, dar şi pentru a te ajuta pe tine sau pe Dudu. Ajutându-vă pe voi am ajutat întreaga comunitate, inclusiv pe mine. Banii aceia i-am considerat a fi cadou din partea mea pentru comunitate. NICIODATĂ cadourile nu se returnează !
Ce jucărie mi-a fost luată din mână ?! Activitatea mea din ultimele luni e mai slabă decât a celui mai slab admin. Nu mai am timp ! Şi dacă aş fi avut timp şi aş fi gândit că nu mai am jucărie, găseam alt server unde să mă joc. Doar să joc, fără să mă implic. Din păcate (sau din fericire) nu mai am nici timp, nici vârsta să joc CS. Drept urmare, am lăsat-o mai moale spre deloc. O singură pretenţie am avut: să fiu tratat cu respect pentru ceea ce am făcut pentru această comunitate. Să mă bucur de puţin mai multă atenţie decât un admin oarecare. Nu a fost să fie. Nu-i nimic, noi să fim sănătoşi, mergem înainte !

Încă o dată dai dovadă că eşti orgolios, duşmănos şi ranchiunos: mi-ai scos şi gradul de pe forum. Mulţumesc, Motane ! Asta spune tot despre caracterul tău.

La revedere ! Nu meriţi să conduci această comunitate, Motane. Eşti de cea mai joasă speţă ! Mi-e scârbă...
Image

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Sun Oct 15, 2017 2:28 pm

Pisoi, te rog foarte frumos sa lamuresti situatia legata de server si anume: Este Inchis/Nu este inchis si nu se va inchide(mai intra lume pe forum si trebuie sa vada un Ultimatum!) si da TC la acest post! Cred ca este mai mult decat suficient ce s.a spus aici! Multumesc frumos :*

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Oct 15, 2017 3:07 pm

Serverul NU se va inchide!!!! In nici un caz din cauza unuia ca feda!!!
:tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”