DONATII!!!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

MotAnuL
Site Admin

DONATII!!!

Postby MotAnuL » Fri Apr 28, 2017 6:53 pm

Acest topic il fac pt toti cei care doresc sa ajute comunitatea ANL prin donarea unor anumite sume pe care fiecare si le poate permite, NU este obligatoriu, este doar din placearea voastra de a ne ajuta si din placerea de a tine acest server pe picioare ajutand tot odata si pe dudu cu anumite cheluieli care sunt necesare unui server (boost, host, mentenanta).
Pt donatii sunt doua variante:
1. Direct paypal catre dudu la adresa : anlcsteam@gmail.com
2. Pt cei care NU au paypall o pot face de la o banca in contul meu de Raiffeisen RO96 RZBR 0000 0600 1933 2802 pe numele Durnac Ionut, ulterior sa-i fac eu plata mai departe catre dudu sau catre host , depinde ce alege si dudu.
EX: 10Euro=10.96Euro (totalul este cu comision paypall)=52Lei , adica daca faceti plata prin paypall costul final este cel de 10.96Euro, in cazul in care imi trimiteti in cont intrebati la banca ce comision va ia pt tranzactia catre contul meu , astfel incat minimul de supa pe care eu sa il primesc de la voi sa fie 52 Lei.

Multumesc in numele conducerii ANL!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Alt + F4

Re: DONATII!!!

Postby Alt + F4 » Fri Apr 28, 2017 7:33 pm

am vorbit si cu vlad despre asta. iti voi trimite tie in cont sapt viitoare, ca nu vreau sa mai am tangente cu paypal. te anunt pe whatsapp cand ii pun
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Re: DONATII!!!

Postby MotAnuL » Fri Apr 28, 2017 7:55 pm

Alt + F4 wrote:am vorbit si cu vlad despre asta. iti voi trimite tie in cont sapt viitoare, ca nu vreau sa mai am tangente cu paypal. te anunt pe whatsapp cand ii pun

Multumim :* si te salut
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”