Alt + F13

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Alt + F4

Alt + F13

Postby Alt + F4 » Wed Sep 13, 2017 4:59 pm

Nu stiam daca sa fac topicul la DISCUTII LIBERE sau la PROPUNERI SERVER, dar cum nu e o propunere pentru server am decis sa o fac la DISCUTII LIBERE :D
Vin cu o propunere...acum nu stiu cat de bine-venita e pentru voi toti si cum o vedeti, dar astept Reply-urile voastre si sa cadem la un numitor comun.
Propun sa se faca o intrunire anuala a staff-ului (eventual sa vina si playerii fideli daca vor) - ceva gen ANL FEST (zic si eu)! Sa stabilim de comun acord o data, gen data in care a luat nastere ANL-ul, sau sa fie candva in vara, in perioada vacantelor si a concediilor. Sa desemnam pe cineva care sa se ocupe de treaba asta in fiecare an, chiar sa schimbam locatia de la an la an (sa nu fie monotonie).
Am venit cu ideea asta in conditiile in care o parte dintre noi suntem mai mult decat colegi (cel putin din punctul meu de vedere). Si cum tot ne avem pe bune, zic ca ar fi pacat sa nu ne si intalmim din cand in cand...mai ales ca cu o mare parte dintre voi pastrez legatura si pe Facebook, Whatsapp sau chiar la teleon... Acum ziceti si voi ceva ! :D
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

Bear

Re: Alt + F13

Postby Bear » Wed Sep 13, 2017 6:06 pm

:lol: :lol: Mie imi convine ! #partikip :lol:
Si cred ca cel mai bine sa fie de 2 zile cel putin..
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Wed Sep 13, 2017 6:37 pm

:)):)):)):))=))=)) rasetele aste sunt pt jeff.... :)) , sincer nu suna rau deloc aceasta propunere a ta, dar iti spun siner ca pt unii nu este atat de usor "deplasarile", mai ales pt cei cu copii mici (cum sunt eu), dar cu siguranta daca se ajunge sa se faca astfel de evenimente si cand o sa fie la bucuresti cu siguranta nu am cum sa lipsesc.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Wed Sep 13, 2017 6:44 pm

Geniala idee! Daca facem si asta chiar ca suntem tari :D

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Wed Sep 13, 2017 7:36 pm

stiu Motane, sunt constient de asta. tocmai din aceste motive am zis sa o facem vara in perioada concediilor si a vacantelor. iar ca prima locatie de intalnire putem alege bucalele, avand ijn vedere ca in momentul de fata avem 4 bucati admini de acolo (Motanul, Miki, Fedayn si Manowear). daca am omis pe cineva imi cer scuze, dar astia-mi sunt apropiati si de ei stiu

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Wed Sep 13, 2017 7:51 pm

Alt + F4 wrote:stiu Motane, sunt constient de asta. tocmai din aceste motive am zis sa o facem vara in perioada concediilor si a vacantelor. iar ca prima locatie de intalnire putem alege bucalele, avand ijn vedere ca in momentul de fata avem 4 bucati admini de acolo (Motanul, Miki, Fedayn si Manowear). daca am omis pe cineva imi cer scuze, dar astia-mi sunt apropiati si de ei stiu

Myky de fapt nu este din bucuresti, este la studii in bucuresti , iar in perioada vacantelor ca si acum este data disparuta din bucuresti :)) daca ma insel sa ma corecteze :))
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Wed Sep 13, 2017 8:59 pm

MotAnuL wrote:
Alt + F4 wrote:stiu Motane, sunt constient de asta. tocmai din aceste motive am zis sa o facem vara in perioada concediilor si a vacantelor. iar ca prima locatie de intalnire putem alege bucalele, avand ijn vedere ca in momentul de fata avem 4 bucati admini de acolo (Motanul, Miki, Fedayn si Manowear). daca am omis pe cineva imi cer scuze, dar astia-mi sunt apropiati si de ei stiu

Myky de fapt nu este din bucuresti, este la studii in bucuresti , iar in perioada vacantelor ca si acum este data disparuta din bucuresti :)) daca ma insel sa ma corecteze :))

crede-ma ca stiu mai bine situatia, motane :))) dar da, e la bucale doar pe perioada facultatii

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Wed Sep 13, 2017 9:11 pm

Alt + F4 wrote:
MotAnuL wrote:

crede-ma ca stiu mai bine situatia, motane :))) dar da, e la bucale doar pe perioada facultatii

Clar minim 2 zile :D Cate detalii stiti voi despre mine :))
Adi, repede stii tu situatia, abtine-te! :))) Nu-i problema! Sunt in Buc cand doriti, doar stabiliti o data si se rezolva(exceptie lunile Februarie si Iunie, sesiune, deci exclus!)

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Wed Sep 13, 2017 9:33 pm

Oare stie cineva cand a fost infiintat serverul?

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Wed Sep 13, 2017 9:36 pm

Alt + F4 wrote:Oare stie cineva cand a fost infiintat serverul?

Dudu, cel mai sigur!

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”