VOTATI SERVERUL

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

User avatar
LiCuRiCi*))
Posts: 168
Joined: Thu Jan 21, 2016 10:05 am

Re: VOTATI SERVERUL

Postby LiCuRiCi*)) » Sat Dec 03, 2016 12:30 pm

votat

User avatar
iNdio
Posts: 570
Joined: Sat Feb 06, 2016 9:48 pm

Re: VOTATI SERVERUL

Postby iNdio » Sun Dec 04, 2016 11:01 am

VOTAT
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

User avatar
japca
Posts: 241
Joined: Mon Aug 08, 2016 9:12 am

Re: VOTATI SERVERUL

Postby japca » Sun Dec 04, 2016 11:29 am

votat!

User avatar
MotAnuL
Site Admin
Posts: 1230
Joined: Mon Apr 18, 2016 6:38 pm
Location: Bucuresti

Re: VOTATI SERVERUL

Postby MotAnuL » Sun Dec 04, 2016 4:07 pm

๓คງi¢^ว໐hຖ^ wrote:Votat

p.s. mai greu cu rusa da m-am descurcat :D

Eu m-am obisnuit, le-am invatat ca robotul :))

Apropo: Votat!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

User avatar
LiCuRiCi*))
Posts: 168
Joined: Thu Jan 21, 2016 10:05 am

Re: VOTATI SERVERUL

Postby LiCuRiCi*)) » Mon Dec 05, 2016 12:31 pm

votat

User avatar
iNdio
Posts: 570
Joined: Sat Feb 06, 2016 9:48 pm

Re: VOTATI SERVERUL

Postby iNdio » Mon Dec 05, 2016 6:42 pm

iNdio wrote:VOTAT
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

User avatar
LiCuRiCi*))
Posts: 168
Joined: Thu Jan 21, 2016 10:05 am

Re: VOTATI SERVERUL

Postby LiCuRiCi*)) » Tue Dec 06, 2016 11:27 am

LiCuRiCi*)) wrote:votat

User avatar
LiCuRiCi*))
Posts: 168
Joined: Thu Jan 21, 2016 10:05 am

Re: VOTATI SERVERUL

Postby LiCuRiCi*)) » Wed Dec 07, 2016 10:47 am

votat

User avatar
iNdio
Posts: 570
Joined: Sat Feb 06, 2016 9:48 pm

Re: VOTATI SERVERUL

Postby iNdio » Fri Dec 09, 2016 10:39 pm

iNdio wrote:VOTAT
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

User avatar
iNdio
Posts: 570
Joined: Sat Feb 06, 2016 9:48 pm

Re: VOTATI SERVERUL

Postby iNdio » Sun Dec 18, 2016 12:56 pm

VOTAT
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...


Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests