CORE.DLL ( Silent Aim)

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

KirryCs

CORE.DLL ( Silent Aim)

Postby KirryCs » Tue Mar 13, 2018 7:48 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eEmk1FA_Qd0

Acest video este a unui jucator de counter strike 1.6 ....as dori sa va uitati la acest video si o sa observat cat de bine joaca omul , dar o sa va dati seama ca intradevar are cod si ca nu joaca corect ! O sa caut pe site-ul lor si fisierul cu codul respectiv ! Exact cel care este in video ....
Daca sunteti atenti la acest video o sa observati ca acest cod este normal si joaca ca un jucator care nu foloseste cod ...dar in principiu are un mic defect !
Atunci cand tragi cu awp poti trage fara tinta de la orice distanta si faci kill...... doar asa iti dai seama ca aceea persoana are silent ...
Si mai este o chestie care are core.dll .... Se poate seta foarte bine incat sa nu iti dai seama ca acel jucator joaca cu cod :)

Daca eu gresesc cu ceva eu imi cer scuze ! :) Nici nu vreau sa par interesant doar vreau sa ajut ! :) si atat tot ! VA doresc vizionare placuta !

Alt + F4

Re: CORE.DLL ( Silent Aim)

Postby Alt + F4 » Tue Mar 13, 2018 8:00 pm

da, cunosc codul. defapt este vorba despre fast zoom. sau poate sunt mai multe feluri de a-l numi. am banat o gramada de playeri pt codul asta. inclusiv pe Trollok si pe John tot pt asta i-am banat. dar partea ,,nasoala" pt noi este ca nu il putem identifica decat cand joaca awp
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

KirryCs

Postby KirryCs » Tue Mar 13, 2018 8:13 pm

Exact adi ce ti-am zis eu ! :) este doar o inlocuire de core.dll si este silent doar ca silentul normal care il gasesti pe net si spune sa dai click pe el dupa ce intri in joc ala are o mica defectiune , uneori dupa o perioada se inteapa ! :) Iar asta merge perfect ! si mai este o mica chestie la el in care iti poti da seama si cand trage cu arma normala doar ca trebuie sa fii foarte foarte atent ! Nu vreau sa invat pe nimeni si nici sa ma dau mare in fata voastra ! Doar ca am prins prea multi cu codul asta si mie chiar imi era foarte greu sa il depistez si acum imi este foarte greu ....Dar incerc sa scap de codati nu sa dau banuri aiurea la oameni ! Asa cum a zis si xtz nu am nici o treaba cu adminatul ! Am facut cerere de retragere pentru admin ! :) Succes ! :) Va multumec pentru primire ! si voi fi doar un singur player!

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Tue Mar 13, 2018 9:33 pm

haideti mah profesionistilor, nu mai comentati niciunul nimic? e clar...e Kirry nebun!!!

Paul

Postby Paul » Wed Mar 14, 2018 6:33 am

O nedumerire am si eu daca tot suntem la subiectul asta.. Am vazut la cativa jucatori, cand trag in continuu ( tin apasat pe pe click ) nu le fuge tinta asa tare, cum imi fuge mie de exemplu(ma compar cu mine nu ca as fi vreun jucator pgl, dar compar cu felul cum imi trage mie). Mie mi sare in stanga dreapta etc, dar la altii tinta e oarecum stabila si gloantele se duc pe mijloc. Nu stiu daca e no recoil ca nu e asa evident, zic. Daca unii din voi se pricep mai bine si pot sa mi dea o explicatie. Poate fi obtinut stilul asta si din hardware? Cfg? sau e program?

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Wed Mar 14, 2018 6:54 am

Poate fi o sensibilitate la mouse foarte scazuta, dar asta s-ar observa dupa cum pune tinta. Sau poate fi si un no recoil subtil, dar atunci ai remarca si foarte multe hs

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”