Dumb & Dumber Alert !

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

duduanl
Site Admin

Re: Dumb & Dumber Alert !

Postby duduanl » Fri Mar 16, 2018 2:12 pm

Un lucru nu inteleg la fastzoom. De ce e nevoie de a schimba fisiere daca se poate face si fara acela fisiere fastzoomul. De exemplu click dreapta urmat repede de click stanga. Eu asa fac cu awpul si merge destul de bine. Pentru mine toate fisierele care sunt schimbate sau inlocuite cica pentru asa zise setari mi se pare un cod! Eu vorbesc in opinia mea. John cand zicea de fastzoom credeam ca este ori o setare facuta de tine ori faci cum il fac eu click dreapta urmat repede de click stanga nici de cum fisiere inlocuite cum e in clipul dat de tine. Nu is eu profi in asta, este doar parerea mea. sSi va zic ca sunt oldschool legat de cs, toate codurile noi gen no recoil, aim si wall nu le cunosc dar din experienta mea din cs trag concluzii care joaca curat sau murdar. Nu am folosit un ogc in urma cu vreo 10 11 ani dar de atunci nu am mai folosit cod niciodata. Iar legat de core.dll nu adaug nimic ca ma depaseste
Image

xtz

Postby xtz » Fri Mar 16, 2018 3:02 pm

esti bun, joaca curat fara toate cacaturile adaugate.. vii tu sa dai lectii.. ai pe plm fustratule
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

xtz

Postby xtz » Fri Mar 16, 2018 4:03 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

Paul

Postby Paul » Fri Mar 16, 2018 4:39 pm

De fapt cele doua posturi se rezuma la o singura chestie:
cea ce face e e sa iti inlocuiasca 2 butoane ( tinta + tras ) cu unul singur care le face pe ambele

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Fri Mar 16, 2018 4:44 pm

ai sughitat ca am pomenit de tine? :))) inghite in sec!
nu am sa iti dau deloc curs la discutie, ca azi sunt chiar foarte bine dispus - si asta nu datotita tie :)
dar cu insistenta asta a ta, imi amintesti de o fosta iubita care nu voia sa accepte ideea despartirii :))) lasa man, ca o sa gasesti tu un server care sa te accepte la adevarata ta valoare ;) si stai calm, ca nu vreau sa ajung sa joc ca tine sau mai bine decat tine. vreau sa joc asa cum stiu eu, pe-o ureche. o seara frumoasa sa ai! :tc:
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Mar 16, 2018 7:47 pm

Este banat pe forum iar din topicul asta vor disparea toate comentariile lui!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”