Salutare !

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

KirryCs

Salutare !

Postby KirryCs » Sun May 27, 2018 5:32 pm

Salutare dragi colegi ! As vrea sa stiu si eu ce se poate in privinta playerilor care refuza sa de-a wargods sau iti vorbeste in sictir si te ia la misto ?
Eu nu ma pot abtine cand vad pe cineva care sufera de el si ma ia peste picior si presupun ca din cauza pot pierde adminul si cu toate ca l-as pierde sincer nu imi pare rau pentru chestia asta ... Dupa cum observi sunt prea multi copii si totusi un admin trebuie sa isi impuna respect pentru chestia asta , Nu sa vina oricine si sa se traga de siret cu tine si daca vrei sa il ajuti si sa fie bine pentru fiecare player ..Atunci cand nu esti sigur de ceva ...stiu ca trebuie sa vii pe forum sa postezi un demo ca sa isi dea cu parerea si ceilalati admini ... Dar din cate observ multi admini intra si iese de pe server ... nu vreau sa bat apropo la chestia asta , va inteleg pe fiecare ca aveti de munca si ca nu prea aveti timp .... Dar fiecare are viata lui si fiecare face ce doreste !

Va multumesc anticipat !

Alt + F4

Re: Salutare !

Postby Alt + F4 » Sun May 27, 2018 6:15 pm

sincer sunt de acord cu tine. dar nu putem da pika din prima din cauza asta. asa ca ii poti servi cu un ban de 120 minute
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun May 27, 2018 6:31 pm

Sunte de acord cu ce spui si inteleg, dar .... asa cum spune adi , in astfel de cazuri ... reuzuma-te la un minim de ban posibil (accept asta fara doar si poate chiar daca vine cu reclamatie), dar daca insista si dupa ... rezolva-l cum stii mai bine!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

KirryCs

Postby KirryCs » Sun May 27, 2018 7:19 pm

Oks Multumesc ! :) Aveti grija de voi !

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”