Final destination!!!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

MotAnuL
Site Admin

Re: Final destination!!!

Postby MotAnuL » Wed Jun 20, 2018 6:37 pm

bm.absoluT wrote:Știu cum este, la fel am pățit și eu cu vechea mea comunitate. În perioada aia nu cred ca erau banii o problema ci timpul, dar problema din ziua de azi defapt cred ca cea mai mare problema sunt banii pt ca toate s'au scumpit și degeaba a crescut salariul minim pentru ca eu unul nu îl simt și sunt sigur ca și la alții e la fel, normal ca pentru unii care stau cu părinții sau care încă sunt la școală nu ar fi o problema... Bine ar fi dacă am contribui toți cu o suma de bani, dau un ex la 10 persoane 100€ nu se simte foarte tare(50 RON) , dar când sunt 3-4.... e destul de greu, eu unul va mulțumesc ca m'ați primit în aceasta comunitate cu bratele deschise și ca am putut sa ajut cu cât s'a putut și cum am putut, sper totuși sa nu se închidă și sa ne strângem câțiva sa putem plăti în continuare. Atunci s'ar vedea cu adevărat care fac parte din aceasta comunitate nu doar pt admin ci sa pună umărul când este nevoie. Da știu în ultima perioada am cam scăzut cu activitatea, dar când am puțin timp as vrea totuși sa pot juca pe ANLCS. RO

In situatia de fata este vb si de timp dar si de bani, daca lunar ar fii acea suma de 45 euro de boost , restul ar fi cancan, iar acea suma de fapt este pt boost ca sa fie lume pe server iar adminul sa aiba ce sa faca in afara de a se juca, dar daca azi este si maine nu este suma .. nu stiu daca isi are rostul ... Pe langa asta din timpul meu pe care il am la dispozitie seara ianinte de culcare .. prefer sa joc 2 ore cs go sa ma relaxez, un mai aimi arde atat de tare sa am grija de un server pe care il vad gol, un server care nu mai merge si asta pt ca timpurile trec, oamenii se schimba, copii din ziua de azi prefera iarba :)) plm :):):):)

Noi sa fim sanatosi :)
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”