UPDATE CSDM.ANLCS.RO

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

iNdio

Re: UPDATE CSDM.ANLCS.RO

Postby iNdio » Sat Jul 23, 2016 9:34 pm

Nu merg pentru ca nici nu le-am facut, orice mapa mai classica care nu are 32 sau _32 in nume, eu tind sa cred ca au doar 20 sloturi.
Am sters-o, sunt destule versiuni de aztec: css_aztec | de_dustyaztec | de_mexica (e aceeasi textura + model)!
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sat Jul 23, 2016 9:56 pm

iNdio wrote:Nu merg pentru ca nici nu le-am facut, orice mapa mai classica care nu are 32 sau _32 in nume, eu tind sa cred ca au doar 20 sloturi.
Am sters-o, sunt destule versiuni de aztec: css_aztec | de_dustyaztec | de_mexica (e aceeasi textura + model)!

Ok boss , bine ai facut, a dat john la vot a iesit si ... surpriza, bine de stiut. Thanks!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

iNdio

Postby iNdio » Sat Jul 23, 2016 10:33 pm

Adaugata:
de_king2016 [32] slots
Deci mapa rupe, e facuta de un roman si uploadata azi, deci e "proaspata"! E super! :lol:

iNdio

Postby iNdio » Sun Jul 24, 2016 8:54 am

UPDATE 24.07.2016

Cei care primesc destroy sunt atentionati printr-un mesaj in consola la reconectarea pe server:
For unban, post the screenshot from cstrike on: anlcs...

Cei care fac cerere unban trebuie sa prezinte poza facuta de catre server in momentul destroy-ului. In poza veti observa:
- Admin Nick
- Player Nick
- Player IP
- Player STEAM_ID
- Ora
- Data
Multi dau copy-paste din consola, e mai ok sa posteze acea poza, in caz ca adminul nu prezinta o posibila dovada, voi veti da unban pe ip/steamid care le gasiti in acel screenshot! Am facut asta pentru ca multi au probleme cu comenzile "snapshot" | "screenshot"!

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sun Jul 24, 2016 10:28 am

Foarte multumim de ultimul update Indio ;)
Image

iNdio

Postby iNdio » Sun Jul 24, 2016 7:42 pm

UPDATE 24.07.2016

- Comanda amx_gag nu mai merge daca nu specificati si un motiv! :lol:
- Deci, amx_gag <nume> <timp> <motiv>, exemplu: amx_gag iNdio 3 limbaj
- In acest fel, DuDu & LiCuRiCi vor vedea in ftp si motivul acelui gag!
- Nu s-a intamplat nimic, doar ca Andrei mi-a propus candva sa adaug acest motiv, here we go! :mrgreen:

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Jul 24, 2016 9:09 pm

Daca imi aduc eu bine aminte s-a spus ca nu avem voie sa dam kick sau slap/slay pe nici un jucator indiferent de motiv, eu totusi cer sa se faca o mica paranteza la aceasta regula in cazul celor care au bug deoarece in scris ii atentionam si nici nu ne baga in seama, iar in felul asta trebuie sa-i avertizam cumva, slap/slay/kick pana isi rezolva problema cu bug-ul.
Image

iNdio

Postby iNdio » Sun Jul 24, 2016 10:22 pm

MotAnuL wrote:Daca imi aduc eu bine aminte s-a spus ca nu avem voie sa dam kick sau slap/slay pe nici un jucator indiferent de motiv, eu totusi cer sa se faca o mica paranteza la aceasta regula in cazul celor care au bug deoarece in scris ii atentionam si nici nu ne baga in seama, iar in felul asta trebuie sa-i avertizam cumva, slap/slay/kick pana isi rezolva problema cu bug-ul.

Acum citeste inca o data postu` facut de mine, apoi zi-mi unde apare cuvantul "kick" :lol:

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Mon Jul 25, 2016 6:49 pm

iNdio wrote:
MotAnuL wrote:Daca imi aduc eu bine aminte s-a spus ca nu avem voie sa dam kick sau slap/slay pe nici un jucator indiferent de motiv, eu totusi cer sa se faca o mica paranteza la aceasta regula in cazul celor care au bug deoarece in scris ii atentionam si nici nu ne baga in seama, iar in felul asta trebuie sa-i avertizam cumva, slap/slay/kick pana isi rezolva problema cu bug-ul.

Acum citeste inca o data postu` facut de mine, apoi zi-mi unde apare cuvantul "kick" :lol:

Stiu man nu aici ai scris in postul facut de tine cu updat-urile, nu stiu daca am pus unde trebuie discutia asta, dar mi-a venit in cap cand vedeam update-urile facute si am zis sa scriu si eu ca tocmai era o problema cu unu pe server care avea bug :D , eu am inteles ca nu aici ai scris nimik de kick, cred ca trebuia sa il pun la propuneri server:D, sper ca ai inteles acum ce am vrut sa zic. Ms
Image

iNdio

Postby iNdio » Mon Jul 25, 2016 8:26 pm

Slap & Slay ar trebui scoase + kick la fel, nici adminii noi nu au nevoie de kick atata timp cat dau ban prin vot! :lol:
La ce ai nevoie de slap/slay/kick? Cineva sa imi explice!

Return to “[CSDM] DISCUTII LIBERE”