Propunere pt admine!!!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

MotAnuL
Site Admin

Propunere pt admine!!!

Postby MotAnuL » Sat May 07, 2016 7:58 pm

As avea o propunere care din punctul meu de vedere este una buna, si anume: Inainte ca un player sa faca o cerere de admin , ca sa dovedeasca ca este capabil pt oricare din grade, sa i se ceara sa faca un "ban list" si acolo sa puna minim 5 demo-uri cu codatii de pe server iar in felul asta vom stii daca acel player care doreste admin , are sau nu habar sa faca diferenta intre un jucator bun si unul cu coduri, este mai greu putin sa vedem pe cei cu wall pt ca nu are comanda de ESP sa vada jucatorii prin pereti , dar sunt si foarte multi care au aim si aia pot fi depistati foarte usor, iar in felul asta stim ca este un player care stie ce trebuie si tot odata va face si ore ca va sta pe server sa prinda codatii.
Multumesc si astept parerile voastre, ale adminilor.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

iNdio

Re: Propunere pt admine!!!

Postby iNdio » Sat May 07, 2016 10:39 pm

Eu sunt PRO
Pe langa acele 5 demo-uri, daca e sa se adauge asta sau nu, propun si eu ca viitorul "admin" sa dea un test inainte, profesor: So Hai :lol:
Doar 3 intrebari sa vad de ce e in stare, voi specifica la fiecare cerere daca a demonstrat sau nu ca merita obtinerea accesului!
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sat May 07, 2016 10:57 pm

Ar fi minunat si cu testul de care zici tu Indio deoarece sunt multi care fac cerere cica 3 ani experienta si dau in gropi cu adminatul
Image

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Sun May 08, 2016 6:26 am

Eu sunt :pro: Foarte bune ideile :D

BaiaC

Postby BaiaC » Mon May 09, 2016 2:11 pm

:pro:
Cautama si vezi daca ma poti gasi... daca nu vreau sa fiu gasit :)

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Thu May 19, 2016 9:25 pm

Cred ca trebuie rezolvata aceasta propunere si sa se adauge la modelul de cerere admin, sunt voturi si cred ca este o solutie buna in alegerea adminilor, sau sa i se spuna in cererea lui ca are "x" zile sa faca topic cu banlist in care sa adauge minim 5 demouri dupa care sa revina cu parola pt admin.
Last edited by MotAnuL on Fri May 20, 2016 10:22 am, edited 1 time in total.
Image

LiCuRiCi*))

Postby LiCuRiCi*)) » Fri May 20, 2016 9:45 am

:pro:

IM@R*))

Postby IM@R*)) » Sat May 21, 2016 8:24 am

Și eu sunt ,,,,,,,,, PROOOO ,,,,,,,,,,,,, pentru ceva care există deja , dar NU vreți să respectam sau nu se respectă !

viewtopic.php?f=11&t=258 !

Este vorba de trecerea de la Soldat la Sergent, din 5-10 demo-uri iti dai seama daca un admin are habar !
5 demo-uri le poti face si intr-o zi , deci e foarte usor sa devii din Soldat - Sergent, doar ca nu se respectă asta inca, este greu pentur unii noi-veniti să faca un banlist pentru inceput să ne convingem de ceea ce stie, ca mai apoi nu e nevoie sa posteze tot , ci doar sa aibe demo-ul in caz de reclamatie.
Iar noi, cei care ne ocupăm de dat admine, mărire in grad, suntem prea superficiali legat de acest aspect. Vrei acces la ban, 5 demo-uri le faci si in 3 ore cu putin noroc... deci, usor sa devii sergent din soldat !
Image
IM@R*)) ȘEF PESTE TOT SI TOATE !

iNdio

Postby iNdio » Sat May 21, 2016 9:32 am

Astazi termin pluginul "destroy", nu va mai fii nevoie de niciun demo din partea adminilor, pluginul face tot, oricum daca e sa faca cerere unban, banatul prezinta un ss cum ca a primit ban si de la cine...pluginul o sa ii faca poza atat codatului cat si adminului + demo in clientul codatului.
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sat May 21, 2016 10:05 am

iNdio wrote:Astazi termin pluginul "destroy", nu va mai fii nevoie de niciun demo din partea adminilor, pluginul face tot, oricum daca e sa faca cerere unban, banatul prezinta un ss cum ca a primit ban si de la cine...pluginul o sa ii faca poza atat codatului cat si adminului + demo in clientul codatului.

Sa inteleg ca in cazul asta la noi un cs nu mai exista demo-ul?
Image

Return to “[CSDM] PROPUNERI SERVER”