Retragere MotAnuL!!!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

MotAnuL
Site Admin

Retragere MotAnuL!!!

Postby MotAnuL » Tue Aug 01, 2017 11:20 pm

[] NICK: MotAnuL
[] ABSENTA-RETRAGERE: Retragere
[] PERIOADA:Forever!!!
[] SERVER-FORUM: Ambele
[] MOTIV: M-am saturat sa vad discutii inutile, m-am saturat sa dau explicatii degeaba fara ca cineva sa le asculte si sa le bage la cap ba din contra face exact invers. M-am convins in seara asta de cate ceva si am sa las locul meu celor mai buni care vor sa duca mai departe serverul daca si dudu mai doreste asta. In acest moment consider ca unii si-au bagat picioarele in munca mea si banii lui dudu si imi pare rau ca am ales atunci cu dudu sa continuam cu serverul sa nu il inchidem. Va multumesc si va respect pe toti pt tot ce ati facut alaturi de mine pe server de cand ne cunoastem indiferent de gradele pe care le-a avut fiecare. Multa bafta tuturor!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

duduanl
Site Admin

Re: Retragere MotAnuL!!!

Postby duduanl » Tue Aug 01, 2017 11:25 pm

Motane te rog sa imi trimiti pe fb cei care au donat. Sa le returnez banii. Multumesc ca ai incercat si tu sa faci ceva din ei dar văd ca nu e cu cine. Închid serverul acuma :) v-am pupat
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue Aug 01, 2017 11:31 pm

duduanl wrote:Motane te rog sa imi trimiti pe fb cei care au donat. Sa le returnez banii. Multumesc ca ai incercat si tu sa faci ceva din ei dar văd ca nu e cu cine. Închid serverul acuma :) v-am pupat

Nu ai cu cine dudule din pacate, este o mancatorie in permanenta, oricat am incercat sa modific si cu grade si cu mama si cu tata nu ai ce sa le faci, fiecare este pe treaba lui. Ai avut dreptate cu sa vedem cat rezisti, as fi rezistat sunt putini care trag la caruta si vin altii sa o dea la o parte... din pacate....
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Tue Aug 01, 2017 11:37 pm

E mai bine sa ramanem amici. Oricum cativa imi raman in inima iar de altii nu vreau sa aud. V-am pupat. Motane oricum noi mai vorbim te pup
Image

Return to “[CSDM] ABSENTE/RETRAGERI”