Cerere remove XilleT

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

XilleT

Cerere remove XilleT

Postby XilleT » Mon Aug 28, 2017 3:10 pm

[b][] NICK: XilleT
[b][] ABSENTA-RETRAGERE: Retragere
[b][] PERIOADA: Nelimitat
[b][] SERVER-FORUM: Ambele
[b][] MOTIV: Motivul meu pentru care vreau sa ma retrag este Alt+F4, intodeauna se ia de mine din orice (ex: Dc am pus intr-un vote 4 harti ca trebuiau doar 3. Eu nu am vazut asta in regulament. Putea doar sa imi spuna la fel cum a facut si FEDAYN. ) , vorbeste cu P**a lui mare si nu ma lasa in pace deloc, decat sa ma cert cu el incontinu mai bine prefer sa ma retrag. Astept si eu un reply de la Alt+F4 sa spuna clar ce am facut de sa deranjat asa tare. Multumesc !

MotAnuL
Site Admin

Re: Cerere remove XilleT

Postby MotAnuL » Mon Aug 28, 2017 3:27 pm

Astept si parerile colegilor!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Mon Aug 28, 2017 3:28 pm

=))))))) remove tata ce sa mai... daca el vrea asta. Dar prima data sa vedem ce are de adaugat si Alt. Eram pe server cand sa intamplat toata discutia dar eu nu comentez legat de asta.
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Mon Aug 28, 2017 3:52 pm

duduanl wrote:=))))))) remove tata ce sa mai... daca el vrea asta. Dar prima data sa vedem ce are de adaugat si Alt. Eram pe server cand sa intamplat toata discutia dar eu nu comentez legat de asta.

De la mine oricum avea 2 bile negre pt doua banuri date aiurea in 48 de ore si pt lipsa banurilor in banlist.
Image

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Mon Aug 28, 2017 3:53 pm

deci domnule Xillet... iti mai amintesti dumneata ca acum cateva zile tu erai ala mare si tare in belita cu noi? spun cu noi, ca nu ai fost doar cu mine. poate cei in cauza vor da si ei un reply, ca oricum ban de 120 ti-au dat :D... acum cateva zile ne luai la pwla de ce nu ne punem sa verificam toti ,,codatii" pe care ii raportai tu. eu iti spuneam ca sunt jucatori vechi, tu batman... acum ca ai admin s-a vazut foarte bine ce presupune ,,codat" la tine. iar acum ti-am zis de votul cu 4, ca noi dam cate 3 (asa e obiceiul pe la noi). desi multumesc Dudule ca ai tinut sa mentionezi ca nu scrie nicaieri de cate harti se dau la vot. nu te victimiza acum, cum ca vrei remove din cauza mea, ca ti-am spus ca nu ma incalzeste cu nimic ca iesi sau ca ramai...tot aici voi fi si peste 10 ani. dar daca asta doresti, asa sa fie...mai putine demo-uri de verificat si mai putine cereri de unban. mi se pare ciudat sa vi sa faci gargara cu noi si apoi sa vi sa cauti anturaj cu noi. eu i-am spus lui motanu de la inceput ca nu vei fi coleg cu mine!
Last edited by Alt + F4 on Mon Aug 28, 2017 4:01 pm, edited 1 time in total.
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

japca

Postby japca » Mon Aug 28, 2017 4:01 pm

parerea mea sa fii mai matur de atat la 21 de ani si sa numai pui la suflet ptr ca alt nu s-a certat cu tn doar ti-a spus si nu ca tin cu el dar trb sa fii mai tare de atat nu sa iti iei foc doar de la atat...trb sa fim un staff unit.
:con:

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Mon Aug 28, 2017 6:14 pm

Cu astea fiind spuse cariera ta in ale adminatului la noi pe server s-a terminat la cerintele tale, daca dupa aceste comentarii avute aici nu ai avut nimic de adaugat consider ca cererea ta ramane in picioare si este definitiva si irevocabila. Mult succes.
:acc: :tc:
Image

Return to “[CSDM] ABSENTE/RETRAGERI”