Retragere Ba Va Urasc!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

FEDAYN

Re: Retragere Ba Va Urasc!

Postby FEDAYN » Sun Sep 10, 2017 5:02 pm

Ştiţi că îmi sunteţi toţi dragi. Şi că încerc, pe cât posibil, să păstrez cu toţi o relaţie echilibrată, tocmai pentru a nu se ajunge la sancţiuni şi astfel de incidente între noi.
Cu toate eforturile mele, vorbesc despre mine pt că eu stau mai mult decât Motanul pe server cu voi, sunt momente când o cam luaţi prin porumb. Iar în astfel de momente se impune să fiţi traşi puţin de perciuni, ca să vă reveniţi.

Indiferent ce a zis un admin, ce a făcut altul, vă rog să vă abţineţi să vă mai certaţi. Încercaţi să vă respectaţi. În plus, indiferent de discuţia avută, NU se execută comandă de ban asupra unui alt admin, decât dacă acesta are cod, iar voi aveţi dovada postată pe forum. Lăsând la o parte litera Regulamentului, e o chestie de bun simţ, nu banezi un coleg de echipă. E corect şi de bun simţ ?! Eu zic că este.

Deci, este clar pentru toată lumea că pe Jeff l-a cam luat puţin valul. Deci trebuie puţin urecheat.
Ca să-i uşurez sarcina Motanului, eu propun aşa: nu sancţiune, ci mustrare verbală. Sunt convins că Jeff va înţelege perfect mustrarea. Va învăţa ceva de aici. Mai mult, îl rog pe Jeff să-şi ceară scuze aici, în acest topic, pentru pika data.
Image

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Sep 10, 2017 5:16 pm

nu Vlad! momentan nu urecham pe nimeni. Jeff e admin vechi si stie foarte bine regulamentul. cu toate astea i-a dat ban cu buna-stiinta. asta inseamna ca are el un motiv, motiv pe care noi nu il cunoastem pt ca nu avem acces la ftp. in acelasi timp sunt de acord ca nu este fairplay fata de colegi sa executam comenzi asupra colegilor. dar mai stiu ca pe Jeff daca-l injuri de mama e jale mare (si personal ii dau dreptate, pt ca e moarta). asa ca vrem sau nu, tot lui Motanul ii va reveni sarcina de a lua o hotarare si totodata si injuraturile de rigoare :D
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Sep 10, 2017 5:41 pm

Nu stau sa citesc acum ca nu am timp, dar din ce am vazut in mare sa fiti siguri ca aplic sanctiunile indiferent de ce va spune fiecare!!! Revin intr-o ora cu edit si am sa spun si sanctiunile pt fiecare!!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Sep 10, 2017 5:44 pm

FEDAYN wrote:Ştiţi că îmi sunteţi toţi dragi. Şi că încerc, pe cât posibil, să păstrez cu toţi o relaţie echilibrată, tocmai pentru a nu se ajunge la sancţiuni şi astfel de incidente între noi.
Cu toate eforturile mele, vorbesc despre mine pt că eu stau mai mult decât Motanul pe server cu voi, sunt momente când o cam luaţi prin porumb. Iar în astfel de momente se impune să fiţi traşi puţin de perciuni, ca să vă reveniţi.

Indiferent ce a zis un admin, ce a făcut altul, vă rog să vă abţineţi să vă mai certaţi. Încercaţi să vă respectaţi. În plus, indiferent de discuţia avută, NU se execută comandă de ban asupra unui alt admin, decât dacă acesta are cod, iar voi aveţi dovada postată pe forum. Lăsând la o parte litera Regulamentului, e o chestie de bun simţ, nu banezi un coleg de echipă. E corect şi de bun simţ ?! Eu zic că este.

Deci, este clar pentru toată lumea că pe Jeff l-a cam luat puţin valul. Deci trebuie puţin urecheat.
Ca să-i uşurez sarcina Motanului, eu propun aşa: nu sancţiune, ci mustrare verbală. Sunt convins că Jeff va înţelege perfect mustrarea. Va învăţa ceva de aici. Mai mult, îl rog pe Jeff să-şi ceară scuze aici, în acest topic, pentru pika data.

Iti raspund si tie rapid referitor la jeff, acum 2 sau 3 zile jeff are al 2-lra warm pe forum .. i-am explicat dar ... se pare ca de la o vreme nu mai are bun simt , nu stiu ce-i cu el , dar o sa-l potoloesc repede...
Image

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun Sep 10, 2017 6:24 pm

da, imi amintesc faza de vineri seara
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

Ba Va Urasc!

Postby Ba Va Urasc! » Sun Sep 10, 2017 6:53 pm

Jeff The Kill wrote:mi as fi cerut scuze...dar... Image si da...i am dat ban cu buna stiinta...am stiut si ca o sa iau -1 chiar.... dar i am spus cu frumosul sa ma lase in pace.....

uite discutiile noastre de pe fb nu au legatura cu forumul sau cu serverul nu am pretentia sa imi ceri scuze,stiu ce am spus si mi-o asum

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Sep 10, 2017 7:02 pm

Alt + F4 wrote:Katy, sper ca macar tu sa intelegi situatia! Nu iti da nimeni ordine aici. Gradele sunt pielea pwli... Esti pusa sa faci anumite lucruri pentru a-ti intra in mana. Nu o sa ai cum sa inveti daca vor da ceilalti admini, iar cand vei fi singura pe server sa nu sti ce ai de facut. Nu ti se ordona ca si cum cineva ar suferi de grade! Desi cred ca esti constienta de asta, ca nu te-am auzit sa te plangi.
In ce priveste banul sunt bulversat ca nu inteleg cum pielea mea a reusit sa dea jeff ban, ca stiam ca exista imunitate. Desi am impresia ca imunitate exista decat la pika nu si la banip. Ca o data ma jucam cu Ruxi si cu DuDu si mi-a dat Ruxi ban 1 minut sau 3 (nu mai retin). Si din cate stiu eu din regulament, nu avem voie sa aplicam comenzi pe ceilalti admini - face exceptie faza dintre mine si Ruxi, pt ca stie toata lumea glumele si relatia dintre mine si ea. Dar aici nu pare sa fi fost o gluma si cred ca nici vreo relatie nu aveti, nebunilor! :)))

Imunitate au de la moderatori in sus, el nu avea imunitate pt ca este la gradul de admin nou!
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Sep 10, 2017 7:13 pm

Stiu ca fac dublu si triplu post dar pt asta am sa-mi dau singur warm :) , lasand gluma la o parte nu stau sa mai citest ftp-ul, am citit aici destul si am luat o decizie finana, si anume:

"Ba va Urasc!" daca mai doreste sa fie admin sa scrie aici, nu am sa ii dau -1 pt ca a fost oarecum "provocat" iar el pana acum nu a avut nici o problema cu nimeni (de aceea fiind prima "Cearta" este scuzat), nici acum nu pot sa spun ca el are o problema cu jeff, ba din contra din ce am vazut, am vazut ca jeff a avut o problema cu el , ceea ce rezulta ca jeff o sa primeasca -1 la grad (asta ca nu sunt in toare rele azi ), deoarece daca as fii rau acum i-as da direct -2 tinand cont si de "tragerile" de urechi primite saptamana asta de la mine atat pe forum cat si pe server,. Din aceasta lectie vreau ca fiecare sa invete ca orice problema este pe server, orice discutie aprinsa sau neaprinsa pe server, orice problema personala intre admini este STRICT INTERZIS sa aplici orice fel de comanda pe unul din staff-ul acestui server, aceste abuzuri duc cu siguranta la sanctiuni, iar astfel de abateri de acum incolo am sa le taxez mult mai rau decat in seara asta, in felul asta sa invatati ceva. La o a doua abatere de genul asta fara doar si poate REMOVE fara drept de apel!!!!

Am sa las topicul deschis pana maine pt ca cei in cauza sa vina sa spuna daca au ceva de zis , MIE aici !!!
Image

Ba Va Urasc!

Postby Ba Va Urasc! » Sun Sep 10, 2017 7:22 pm

MotAnuL wrote:Stiu ca fac dublu si triplu post dar pt asta am sa-mi dau singur warm :) , lasand gluma la o parte nu stau sa mai citest ftp-ul, am citit aici destul si am luat o decizie finana, si anume:

"Ba va Urasc!" daca mai doreste sa fie admin sa scrie aici, nu am sa ii dau -1 pt ca a fost oarecum "provocat" iar el pana acum nu a avut nici o problema cu nimeni (de aceea fiind prima "Cearta" este scuzat), nici acum nu pot sa spun ca el are o problema cu jeff, ba din contra din ce am vazut, am vazut ca jeff a avut o problema cu el , ceea ce rezulta ca jeff o sa primeasca -1 la grad (asta ca nu sunt in toare rele azi ), deoarece daca as fii rau acum i-as da direct -2 tinand cont si de "tragerile" de urechi primite saptamana asta de la mine atat pe forum cat si pe server,. Din aceasta lectie vreau ca fiecare sa invete ca orice problema este pe server, orice discutie aprinsa sau neaprinsa pe server, orice problema personala intre admini este STRICT INTERZIS sa aplici orice fel de comanda pe unul din staff-ul acestui server, aceste abuzuri duc cu siguranta la sanctiuni, iar astfel de abateri de acum incolo am sa le taxez mult mai rau decat in seara asta, in felul asta sa invatati ceva. La o a doua abatere de genul asta fara doar si poate REMOVE fara drept de apel!!!!

Am sa las topicul deschis pana maine pt ca cei in cauza sa vina sa spuna daca au ceva de zis , MIE aici !!!

BVU! mai ramane o vreme.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Sun Sep 10, 2017 7:28 pm

Pt asa ceva oricum nu iti scoteam adminul , doar daca intr-adevar insistai ca nu mai vrei!
Image

Return to “[CSDM] ABSENTE/RETRAGERI”