Retragere Ba Va Urasc!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Alt + F4

Re: Retragere Ba Va Urasc!

Postby Alt + F4 » Sun Sep 10, 2017 7:53 pm

MotAnuL wrote:Stiu ca fac dublu si triplu post dar pt asta am sa-mi dau singur warm :) , lasand gluma la o parte nu stau sa mai citest ftp-ul, am citit aici destul si am luat o decizie finana, si anume:

"Ba va Urasc!" daca mai doreste sa fie admin sa scrie aici, nu am sa ii dau -1 pt ca a fost oarecum "provocat" iar el pana acum nu a avut nici o problema cu nimeni (de aceea fiind prima "Cearta" este scuzat), nici acum nu pot sa spun ca el are o problema cu jeff, ba din contra din ce am vazut, am vazut ca jeff a avut o problema cu el , ceea ce rezulta ca jeff o sa primeasca -1 la grad (asta ca nu sunt in toare rele azi ), deoarece daca as fii rau acum i-as da direct -2 tinand cont si de "tragerile" de urechi primite saptamana asta de la mine atat pe forum cat si pe server,. Din aceasta lectie vreau ca fiecare sa invete ca orice problema este pe server, orice discutie aprinsa sau neaprinsa pe server, orice problema personala intre admini este STRICT INTERZIS sa aplici orice fel de comanda pe unul din staff-ul acestui server, aceste abuzuri duc cu siguranta la sanctiuni, iar astfel de abateri de acum incolo am sa le taxez mult mai rau decat in seara asta, in felul asta sa invatati ceva. La o a doua abatere de genul asta fara doar si poate REMOVE fara drept de apel!!!!

Am sa las topicul deschis pana maine pt ca cei in cauza sa vina sa spuna daca au ceva de zis , MIE aici !!!

se pare ca cineva a facut sex astazi de este in toane bune :))))
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Re: Retragere Ba Va Urasc!

Postby MotAnuL » Sun Sep 10, 2017 7:54 pm

Fiecare a spus ce a mai avut de spus in concluzie acest topic se inchide si sper sa nu mai vad astfel de topicuri de acum incolo inainte de a vb direct si personal cu mine orice problema legara de o viitoare retragere. Sanctiunile s-au aplicat ca atare iar de acum incolo daca ma fortat sa iau asfel de decizii am sa le iau !!!
Bafta in continuare! :tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[CSDM] ABSENTE/RETRAGERI”