[AnlCs] BANNED

Aici vor di mutate posturile vechi si banlistul celor care nu mai sunt admini la noi daca cautati un post si nu il mai gasiti unde l-ati postat inseamna ca e aici!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Sergiu*

[AnlCs] BANNED

Postby Sergiu* » Sun Apr 03, 2016 6:42 am

Nick: Sergiu*
IP: 79.115.134.96
STEAMID: -
Motivul ban-ului: "Esti"
Adminul care te-a banat: BaiaC
Data/ora: 03.04.2016 / Ora : 9 : 30
Dovezi(printscreen la consola): - Nu ma lasa sa il pastez aici imi da error . Daca vreti la unu dintre admini vo dau pe fb dovada . Multumesc . Sper sa pot lua unban si sa joc incontinuare alaturi de voi .

BaiaC

Re: Cerere unban , vrea sa joc ce tot imi dati ban .

Postby BaiaC » Sun Apr 03, 2016 8:32 am

acum am o parere si mai proasta despre el ...nu doar ca jucator ...dar uitati cum stie el sa vorbeasca... :( este doar un copil rau educat...

Ba , is Sergiu* ia da unban .. Am jucat odata cu wall nu intotdeanu da ? Asa ca da unban . mam saturat de tine . am facut cerere unban accepta acm amm zis si da unban .

Zi ma
Ai acceptat cererea trimisă de Sergiu.
Last edited by BaiaC on Sun Apr 03, 2016 9:08 am, edited 2 times in total.
Cautama si vezi daca ma poti gasi... daca nu vreau sa fiu gasit :)

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Sun Apr 03, 2016 8:59 am

Eu sunt :con: din mai multe motive: Primul si principalul, codatii nu au ce cauta la noi pe server.Din moment ce tu ai fost prins cu wall ce siguranta mai putem avem noi ca, in momentul cand vei fi singur pe sv nu intrii cu coduri iar? Iar al doi'lea nu'mi place deloc comportamentul tau nici in converstiile noastre si cu atata mai putin pe server si nici al "vecinului tau"(Daca mai intrati sa comentati si sa vorbiti urat atunci suportati consecintele si n'o sa ma mai multumesc cu gag si ban 2 ore,ca nu's obligata sa va suport voua insultele si nici unul dintre noi nu este).Astept si parerea celorlalti,dar eu raman la a mea :) Bafta tuturor!
Last edited by MikaellaAndrA on Sun Apr 03, 2016 11:52 am, edited 2 times in total.

Sergiu*

Postby Sergiu* » Sun Apr 03, 2016 9:41 am

Bun am inteles , imi cer scuze pentru comportament si imi cer scuze ca am jucat cu wall , Dar va rog eu foarte foarte frumos mai dati-mi o sansa mai vreau sa joc pe sv , vreau sa raman co voi va rog eu , dati-mi unban va rog

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Sun Apr 03, 2016 10:21 am

Sergiu* wrote:Bun am inteles , imi cer scuze pentru comportament si imi cer scuze ca am jucat cu wall , Dar va rog eu foarte foarte frumos mai dati-mi o sansa mai vreau sa joc pe sv , vreau sa raman co voi va rog eu , dati-mi unban va rog

Eu si BaiaC ne-am spus parerea.Asteptam si parerea celorlalti,te rog sa astepti si tu.

Sergiu*

Postby Sergiu* » Sun Apr 03, 2016 10:40 am

Oke . Vorbiti cu DuDu si Lucirici .... Asa as dori sa joc alaturi de voi .

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Sun Apr 03, 2016 11:28 am

Sergiu* wrote:Oke . Vorbiti cu DuDu si Lucirici .... Asa as dori sa joc alaturi de voi .

Evita dublu post sau mai zis multiple posturi,te rog."Butonul" de edit/replay e marcat cu ghilimele la fiecare post lasat de cineva.
Last edited by MikaellaAndrA on Sun Apr 03, 2016 11:33 am, edited 1 time in total.

MikaellaAndrA

Postby MikaellaAndrA » Sun Apr 03, 2016 11:30 am

BaiaC wrote:acum am o parere si mai proasta despre el ...nu doar ca jucator ...dar uitati cum stie el sa vorbeasca... :( este doar un copil rau educat...

Ba , is Sergiu* ia da unban .. Am jucat odata cu wall nu intotdeanu da ? Asa ca da unban . mam saturat de tine . am facut cerere unban accepta acm amm zis si da unban .

Zi ma
Ai acceptat cererea trimisă de Sergiu.

BaiaC, te rog pe langa argumentele aduse mai sus, sa'ti spui parerea si prin :pro: sau :con: la aceasta cerere.Mersi
Last edited by MikaellaAndrA on Sun Apr 03, 2016 11:32 am, edited 1 time in total.

D1o*))

Postby D1o*)) » Sun Apr 03, 2016 11:46 am

Mikaella AndrA wrote:Eu aunt :con: din mai multe motive: Primul si principalul, codatii nu au ce cauta la noi pe server.Din moment ce tu ai fost prins cu wall ce siguranta mai putem avem noi ca, in momentul cand vei fi singur pe sv nu intrii cu coduri iar? Iar al doi'lea nu'mi place deloc comportamentul tau nici in converstiile noastre si cu atata mai putin pe server si nici al "vecinului tau"(Daca mai intrati sa comentati si sa vorbiti urat atunci suportati consecintele si n'o sa ma mai multumesc cu gag si ban 2 ore,ca nu's obligata sa va suport voua insultele si nici unul dintre noi nu este).Astept si parerea celorlalt,dar eu raman la a mea :) Bafta tuturor!

Iti dau dreptate Myky ,deci si din partea mea :con:

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sun Apr 03, 2016 2:58 pm

:tc:
Image

Return to “[CSDM] ARVIHA”