RECLAMATIE ZAPACITUL

Aici vor di mutate posturile vechi si banlistul celor care nu mai sunt admini la noi daca cautati un post si nu il mai gasiti unde l-ati postat inseamna ca e aici!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

alintrofin

RECLAMATIE ZAPACITUL

Postby alintrofin » Mon May 16, 2016 8:34 pm

Nick:Exces*
IP:81.180.210.100
STEAMID:nt, mai intai mi s-a luat adminul dupa am luat ban , zicand ca am cod., vreau sa vad dovada.
Motivul ban-ului:inexiste
Adminul care te-a banat:Zapaciul
Data/ora:16.05.2016 23:00-24:00
Dovezi(printscreen la consola):20160516 233159 jpg
MENTIONEZ, NU AM INTRAT CU COD, DACA TRAGI PRIN PERETE PE WESTEOOD STII UNDE SUNT LOCURILE DE STAT LA PANDA, AR TREBUI PUSI O PARTE DIN ADMINI LA PUNCT.

MotAnuL
Site Admin

Re: RECLAMATIE ZAPACITUL

Postby MotAnuL » Mon May 16, 2016 8:58 pm

Deci sa ne intelegem din cate am inteles si eu banul pe care l-ai luat in seara asta pt ca eram s eu pe server si stiu , este pt ca ai fost prins cu wall si pt asta ti s-a luat adminul, si avem ORDIN de la dudu cand te prindem sa iti dam ban, daca ai ceva de obiectat si comentat te rog sa faci reclamatie la cea mai apropiata sectie de politie, si asta pt ca ai un tupeu fantastic de a mintii. La revedere, atat am avut eu de spus.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

alintrofin

Postby alintrofin » Mon May 16, 2016 9:17 pm

prietene , vreau dovada ban-ului , nu am wall , esti cu capu ce ai , am jucat atat timp sa iau admin si intru cu cod, ce naiba aveti.

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Tue May 17, 2016 3:25 am

Daca vrei si dovada il primesti. Toti veniți cu vrajeala ca colegu de camera sau a ramas accesul de admin pe pcul colegului sau prietenul si a intrat cu cod. Dovada il primesti cand vin acasa
Image

alintrofin

Postby alintrofin » Tue May 17, 2016 8:13 am

Nu e niciO vrajea , crezi ce vrei , o sa astept dovada , m-am saturat sa ma cert cu voi degeaba , suntem 4 in camera , vrei poza cu toti din camera , si inca ceva NU A JUCAT NIMENI CU COD. NU A JUCAT NICIUN COLEG SI NICI EU .

alintrofin

Postby alintrofin » Tue May 17, 2016 8:15 am

MOTANE VEZI-TI DE TREABA , NU TE MAI BAGA TU IN SEAMA AIUREA PE FIECARE POSTARE, CUM I-AI ZIS LUI PUNCK "ESTI CUMVA AVOCAT" :))

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue May 17, 2016 9:43 am

alintrofin wrote:Nu e niciO vrajea , crezi ce vrei , o sa astept dovada , m-am saturat sa ma cert cu voi degeaba , suntem 4 in camera , vrei poza cu toti din camera , si inca ceva NU A JUCAT NIMENI CU COD. NU A JUCAT NICIUN COLEG SI NICI EU .

Nu vrem poze, nu ne plac baietii, daca te-ai saturat, drum bun.
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue May 17, 2016 9:46 am

alintrofin wrote:MOTANE VEZI-TI DE TREABA , NU TE MAI BAGA TU IN SEAMA AIUREA PE FIECARE POSTARE, CUM I-AI ZIS LUI PUNCK "ESTI CUMVA AVOCAT" :))

Ma bag ca este dreptul meu ca admin sa comentez acolo unde este o problema despre adminii acestui server, daca nu-ti convine fa-ti bagajele si dute pe ce server vrei tu, acolo unde sa te poti simti asa cum vrei tu. Noi suntem un colectiv si ne aparam drepturile, se pare ca te incomodez foarte tare incat nu poti sa accepti ceea ce scriu eu. Nu te obliga nimeni si nu te tine nimeni cu forta aici.
Last edited by MotAnuL on Tue May 17, 2016 12:26 pm, edited 1 time in total.
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Tue May 17, 2016 12:17 pm

Ajung de la lucru si primesti demoul apoi sa mai aud ceva...
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Tue May 17, 2016 12:25 pm

duduanl wrote:Ajung de la lucru si primesti demoul apoi sa mai aud ceva...

Hai fratele meu dudu, rezolva situatia asta ca nu mai pot de nervi cu astfel de oameni.
Image

Return to “[CSDM] ARVIHA”