Prezentare Smoke

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

User avatar
(Smoke)^
Posts: 2
Joined: Wed Aug 03, 2016 8:47 am

Prezentare Smoke

Postby (Smoke)^ » Wed Aug 03, 2016 1:09 pm

Nick-ul tau : (Smoke)^
Prenume : Stefan
Varsta : 17
Locatia : Bucuresti
Ocupatie : Elev
Joculurile preferate : Nu am un joc preferat
Hobby-urile tale : Am avut acum ceva timp (imi placea fotbalul) dar mi am dat seama ca nu este de mine si m am lasat
O descriere despre tine : Am 1.65 si 55 kg sunt la Colegiul Economic Viilor (daca mai vreti sa stiti ceva astept un reply/pm


User avatar
VooDo0
Posts: 96
Joined: Sat May 14, 2016 2:43 pm

Re: Prezentare Smoke

Postby VooDo0 » Wed Aug 03, 2016 1:24 pm

Bine ai venit :D

User avatar
MotAnuL
Site Admin
Posts: 1055
Joined: Mon Apr 18, 2016 6:38 pm
Location: Bucuresti

Re: Prezentare Smoke

Postby MotAnuL » Wed Aug 03, 2016 2:45 pm

Bine ai venit.
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

User avatar
duduanl
Site Admin
Posts: 785
Joined: Wed Jan 20, 2016 11:27 pm
Contact:

Re: Prezentare Smoke

Postby duduanl » Wed Aug 03, 2016 8:24 pm

Bine ai venit!
Image

MikaellaAndrA
Posts: 312
Joined: Thu Mar 10, 2016 2:14 pm

Re: Prezentare Smoke

Postby MikaellaAndrA » Thu Aug 04, 2016 12:13 pm

Bun venit :D Si Multa bafta sa ai! :D

User avatar
SlowBalans
Posts: 26
Joined: Thu Apr 07, 2016 11:34 am

Re: Prezentare Smoke

Postby SlowBalans » Fri Aug 05, 2016 11:36 am

WELCOME ...

User avatar
donatello
Posts: 129
Joined: Tue May 31, 2016 11:01 am
Location: Romania
Contact:

Re: Prezentare Smoke

Postby donatello » Sat Jul 15, 2017 7:17 am

Welcome
Image
Image
Image


Return to “Prezinta-te!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron