Prezentare ManowaR

Moderators: LiCuRiCi*)), duduanl

User avatar
ManowaR
Posts: 60
Joined: Fri Aug 05, 2016 11:33 am
Location: Bucuresti

Prezentare ManowaR

Postby ManowaR » Tue Nov 15, 2016 8:15 pm

Nick-ul tau : ManowaR
Prenume : Alex
Varsta : 25
Locatia : Ploiesti/Bucuresti
Ocupatie : Propria firma de Contabilitate si Mentenanta It.
Joculurile preferate : Cs, Lol, Rust.
Hobby-urile tale : meh
O descriere despre tine : deal with it.
Image

User avatar
xShaoleeNNx
Posts: 70
Joined: Sat Oct 01, 2016 8:40 am

Re: Prezentare ManowaR

Postby xShaoleeNNx » Tue Nov 15, 2016 8:16 pm

Salut si bn ai venit! Ahh era sa uit =))) vreau si eu un contabil special =))) xD
Image

User avatar
MotAnuL
Posts: 752
Joined: Mon Apr 18, 2016 6:38 pm
Location: Bucuresti

Re: Prezentare ManowaR

Postby MotAnuL » Tue Nov 15, 2016 8:20 pm

Salutare!!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

xtz
Posts: 150
Joined: Wed Sep 07, 2016 11:53 am
Location: Botosani

Re: Prezentare ManowaR

Postby xtz » Tue Nov 15, 2016 8:25 pm

Salutare man!!
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

User avatar
donatello
Posts: 120
Joined: Tue May 31, 2016 11:01 am
Location: Romania
Contact:

Re: Prezentare ManowaR

Postby donatello » Wed Nov 16, 2016 8:38 am

Welcome there.
Image
Image
Image

User avatar
japca
Posts: 203
Joined: Mon Aug 08, 2016 9:12 am

Re: Prezentare ManowaR

Postby japca » Wed Nov 16, 2016 2:52 pm

Salutare!bine ai venit!

User avatar
duduanl
Site Admin
Posts: 770
Joined: Wed Jan 20, 2016 11:27 pm
Contact:

Re: Prezentare ManowaR

Postby duduanl » Thu Nov 17, 2016 5:39 pm

Salut pappy. Bine Ai venit!


Return to “Prezinta-te!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest