Prezentare Melki. --

Moderators: MotAnuL, LiCuRiCi*)), duduanl

Melki. --
Posts: 2
Joined: Tue Dec 13, 2016 2:31 pm

Prezentare Melki. --

Postby Melki. -- » Fri Jan 06, 2017 11:52 am

Nick-ul tau : Melki. --
Prenume : Mihai
Varsta : 19
Locatia : Chisinau
Ocupatie : Diverse
Jocurile preferate : cs 1.6 ; fifa (07 ; 13 ; 16 )
Hobby-urile tale : Sala; Fotbal ; Baschet ;
O descriere despre tine : Nu am prea multe de zis :**

User avatar
xtz
Posts: 237
Joined: Wed Sep 07, 2016 11:53 am
Location: Botosani

Re: Prezentare Melki. --

Postby xtz » Fri Jan 06, 2017 1:00 pm

Bun venit pintre cei mai buni!!!
Niciodata nu esti prea batran ca sa renunti la jocuri !

User avatar
duduanl
Site Admin
Posts: 779
Joined: Wed Jan 20, 2016 11:27 pm
Contact:

Re: Prezentare Melki. --

Postby duduanl » Fri Jan 06, 2017 1:45 pm

Salut si bine te-ai alaturat comunitatii noastre :D
Image

User avatar
MotAnuL
Site Admin
Posts: 999
Joined: Mon Apr 18, 2016 6:38 pm
Location: Bucuresti

Re: Prezentare Melki. --

Postby MotAnuL » Fri Jan 06, 2017 2:40 pm

Salutare si bine ai venit in comunitatea noastra!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

User avatar
japca
Posts: 220
Joined: Mon Aug 08, 2016 9:12 am

Re: Prezentare Melki. --

Postby japca » Fri Jan 06, 2017 3:16 pm

salutare melki... welcome!

User avatar
ЄЄทA
Posts: 2
Joined: Sun Oct 23, 2016 8:50 pm

Re: Prezentare Melki. --

Postby ЄЄทA » Fri Jan 06, 2017 9:27 pm

Welcome

Bravo
Posts: 10
Joined: Wed Dec 21, 2016 9:11 pm
Location: Bucuresti

Re: Prezentare Melki. --

Postby Bravo » Tue Jan 17, 2017 2:22 pm

SaluT !

User avatar
donatello
Posts: 129
Joined: Tue May 31, 2016 11:01 am
Location: Romania
Contact:

Re: Prezentare Melki. --

Postby donatello » Wed Jun 07, 2017 7:30 am

Welcome
Image
Image
Image


Return to “Prezinta-te!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest