Conditii Grad Admin

Moderators: duduanl, LiCuRiCi*))

donatello

Conditii Grad Admin

Postby donatello » Wed Sep 14, 2016 7:47 am

"DetinatoR", - Face ce vrea cu serverul, acces full;

"Old School", - Adminii vechi - banuri,unbanuri, pika, decizii, propuneri, sugestii, etc.;

"OwneR", - Ajutor detinator, amxmodx, decizii, unban etc...;

"Co-OwneR", - Ajutor owner, sugestii, pareri, decizii, unban, etc.;

"Girls", - Doar fetele - Accese in functie de cunostinte;

"ColoneL", - restul adminilor care sa aiba toti aceleasi accese de ban, pika, etc.;

"SoldaT", - aceese doar de la vote si banuri;

"Helper", - Ajuta adminii care sunt pe server, iar cand nu sunt admini sa face demo-uri sa le posteze pentru a le da ban codatilor. Fara accese, sau doar vote in caz de schimbare mapa;

"SloT", - minim 20 ore

In felul asta cu siguranta nu va mai avea nimeni nimic de zis deoarece toti adminii mai vechi vor fi in aceeasi "oala" si vor avea toti aceleasi accese, se pare ca unii nu au inteles ca intre un general si gradul uramator, diferenta o facea doar numele gradului nu si alte multe accese unul fata de celelalt, sunt multi care isi doresc sa ajunca poate co-owner , dar eu sunt ferm convins ca nu stie ce sa faca cu acest grad si nu stie ce sa faca cu accesele primite.

Va dau un exeplu, pot sa- l pun pe "x" maresal, dar ii dau la accese doar ban si vote, dar el se simte cu siguranta mandru ca este peste altii la grade, dar este "zero" la accese, si....? Cu ce-l ajuta ca este maresal? Asta trebuie de fapt sa inteleaga marea majoritate a adminilor. A fi in grad peste celalalt NU inseamna ca esti cineva, esti la fel ca si help-arul, si asta pt ca suntem o comunitate care de fapt asa trebuie sa fie.

Astept parerile tuturor adminilor, dar mai ales conducerii!!!!!

Functiile voastre in grade. Va rog sa tineti cont si de astea.

Dovada faptului ca sa votat: viewtopic.php?f=25&t=379
Multumim de propunere Motanul.
Si pentru duduanl !
Image
Image
Image

Return to “[Cs] Adminii Serverului”