Cerere admin Ken 1

Moderators: MotAnuL, LiCuRiCi*)), duduanl

ken

Cerere admin Ken 1

Postby ken » Tue Feb 07, 2017 3:36 pm

[] NICK: ken
[] VARSTA: 25
[] Primele 7 cifre din CNP: 1910528
[] CONTACT (Y!M | SKYPE): jdg22 (steam id )
[] STEAM (ON | OFF): ON
[] EXPERIENTA ADMINAT: Peste 15 ani ( asta nu inseamna ca am experienta pe forum 15 ani )
[] ORE JUCATE PE SERVER: 1433 minute
[] LIKE paginii noastre de FACEBOOK: am dat
[] PRINT invitatiilor trimise prietenilor tai catre ANLCS STEAM GROUP: Nu pot face printscreen, poza iese neagra. Am trimis invitatii pe steam private la prieteni.

iNdio

Re: Cerere admin Ken 1

Postby iNdio » Tue Feb 07, 2017 4:04 pm

De la cererea din urma cu 1 luna jumate ai facut 4 ore + nici acum n-ai print cu invitatii trimise. :lol:
http://anlcs.ro/viewtopic.php?f=87&t=934&p=8733#p8733
ImageImage

ken

Postby ken » Wed Feb 08, 2017 4:27 pm

Aveti un admin care intra 1 ora pe zi , nu stiu cum puteti sa fiti asa selectivi cand voi nu aveti un admin online pe servar. Pe un servar unde nu intra lume max 6 -7 persoane sunteti prea selectivi. Nu are cine sa schimbe harta, nu are cine sa dea ban , e ca in codru. Am facut cerere pentru admin pentru a avea grija de servar cat timp sunt pe el, daca voi nu acceptati cererile de admin, atunci cine o sa balanseze jocul? Multumesc,

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Wed Feb 08, 2017 6:28 pm

maaaaa...nebunuleeee din poruuuuummbiiii...acum ne tragi la raspundere ca avem reguli, sau cum vine asta? hai sa nu ,,vorbim pe nas"! daca avem si noi niste reguli, tu de ce nu vrei sa le accepti? crezi ca noi, ceilalti admini, nu le-am respectat? sau crezi ca noi am devenit admini ca am fost simpatici cuiva?
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Wed Feb 08, 2017 9:01 pm

Cererea nu respecta cerintele cerute si nu respecta modelul, drept urmare am sa iau decizia de a inchide acest topic pt a nu degenera. Repsecta si indeplineste cerintele acestui server/forum dupa care poti sa revii cu o noua cerere de admin. Multumesc!
:res: :tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[Cs] Cereri Admin”