Cerere Unbanned

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

scama100

Cerere Unbanned

Postby scama100 » Thu Oct 27, 2016 11:32 am

Am primit ban pe serverul skills.cs16.ro pe motivul wargods?
Nu stiu ce inseamna asta, nikname-ul meu de joc MIRACLE.

iNdio

Re: Cerere Unbanned

Postby iNdio » Thu Oct 27, 2016 11:55 am

Edit, cum sa ceri wargods? :lol: :lol: Nu faci poze nu ceri wargods, doar faci demo. PRO unban!
Last edited by iNdio on Thu Oct 27, 2016 12:27 pm, edited 2 times in total.
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

xShaoleeNNx

Postby xShaoleeNNx » Thu Oct 27, 2016 12:00 pm

AI MIRACLE, MIRACLE!!
1)VEZI CA AI POSTAT GRESIT CEREREA DE UNBAN!
2)BANUL A FOST REALIZAT DE JEFF CU UN MOTIV!
3)MOTIVUL PENTRU CARE A I LUAT TU BANUL A FOST ACESTA:
JEFF TI'A ZIS SA FACI UN WARGODS CA SA VERIFICAM DACA ESTI CLEAN SAU AI CHEAT! TU CAND AI DESCARCAT DACA AI DESCARCAT WARGODS JEFF SI EU TI-AM CERUT LINKUL DAR TU NU LAI DAT AI VENIT CU MOTIVE "AM UN LINK IMD TI'L DAU; NU NU STIU UNDE E LINKUL, ETC...". NISTE MOTIVE "PROASTE" CARE LE FAC TOTI CARE JOACA CU COD.
JEFF TI'A DAT 10 MIN PENTRU WARGODS DAR TU AI STAT SI TE'AI JUCAT DUPA CAND JEFF TIA ZIS CA MAI AI 1MIN TU AI PLECAT IMD DE PE SERVER! ATUNCI JEFF TI'A DAT BAN PENTRU CA AI PLECAT SI NU AI FACUT WARGODS! ASTA PENTRU NOI INSEAMNA CA TU ERAI CODAT SI CA ACEL BAN IL MERITAI! DUPA CAND JEFF A PLECAT SI EU ERAM PE SERVER AI DAT RETRY, ATUNCI EU IAM ZIS LUI JEFF SA INTRE IARA CA AI INTRAT TU, A ITNRAT SI TI'A DAT 3 MIN CA SA FACI WARGODS DAR TU NU AI ASCULTAT ASA CA MERITI BANUL!

ROG ADMINI DE PE CS.ANCLS.RO SA NU DEIE UNBAN JUCATORULUI MIRACLE

MULTUMESC+ CER T/C!

:con:
Last edited by xShaoleeNNx on Thu Oct 27, 2016 12:40 pm, edited 2 times in total.
Image

FEDAYN

Postby FEDAYN » Thu Oct 27, 2016 12:58 pm

Bă, voi aţi luat-o razna ?! Ce wargods visaţi ?
A spus şi Indio, faceţi demo, daţi ban dacă e cazul, dacă jucătorul se ştie corect face cerere de unban, se vizionează demo şi se dă un verdict. NU AŞA FUNCŢIONEAZĂ LUCRURILE PE TOATE SERVERELE ANL ?! Wargods, worfloci... terminaţi cu prostiile, daţi unban băiatului.
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Thu Oct 27, 2016 7:10 pm

Deci ... sa ne fie de inteles. S-a mai discutat pe tema wargods -ului, dar vad ca uneori se ajunge tot la el, din punctul meu de vedere acel test este egal cu zero si asta va spun din propria experienta deoarece eu am facut testul ala cu cs-ul "chel" adica standard cum il joc eu fara cfg-uri si alte skinuri, iar mie mi-au iesit o gramada de numere pe acolo la taote coloanele, ceea ce ma face sa cred ca este o mare porcarie si nu reprezinta o dovada a unui jucator ca ar avea ceva sau nu (exemplu= testul poligraf nu este recunoscut in instanta). Am vazut jeff ca mai jos ai spus ca el a dorit sa faca asta, dar culmea este ca i-ai dat termen 10 min sa iti dea testul, asta nu o inteleg. Am sa va rog de acum incolo aunci cand NU sunteti siguri ca un player este codat, faceti demo si il postati pe forum in sectiunea admins only unde il putem judeca impreuna, sau ii da-ti ban si daca se considera nevinovat va veni sa faca cerere iar atunci vom vedea demo-ul si luam o decizie in privinta lui , dar impreuna.
Cat despre tine shaolin , am sa te rog data viitoare cand mai faci astfel de postari sa vii cu argumente la ceea ce spui si cu dovezi, pe langa asta am sa te rog sa nu mai folosesti capsLock, deoarece nu avem nevoie de ochelari la scrisul standard, se vede foarte bine.
UNBANN!!! (LIPSA DOVEZI)!!!!!!

:tc:
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Thu Oct 27, 2016 8:32 pm

Ce unban fratilor? Ala zice de ceva server din cs16.ro si voi asa faceti de parca este vina noastra ca el e banat acolo :))) Singurul John a observat ;) :))))
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Thu Oct 27, 2016 10:04 pm

Acum am observat si eu ca este vb de alt server, cel putin asta reiese din ce scrie. Dar ceea ce am zis in postul asta eu ramane valabil, referitor la testul vietii....
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

Return to “[Cs] Reclamatii Admini”