Propuneri!

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

bluesm

Propuneri!

Postby bluesm » Sun Nov 06, 2016 11:54 am

Am facut acest topic deoarece sv Cs.AnlCs.Ro nu este prea populat din cauza ca nu are Bost momentan! :)
De aceea ca sa adunam niste playeri si fara bost si sa il tinem activ cat mai mult am niste propuneri!

[size=200]Propunerile sunt urmatoarele:

1.Introducerea hartilor 2x2 (ex. de_dust2x2,de_inferno2x2 + hartile mici gen fy_buzzkill
2. Scoaterea culori la admin!Dece? Deoarece asa playeri care sunt necinstiti nu is vor da seama cand scri pe chat ca esti admin! gen " Acum/Verific etc" sa fie clasic si simplu!
3. Introducerea comenzi amx_spectate adminilor!Deoarece odata ce te pui /spec sa introduci in consola amx_spectate pentru a nu aparea spec!
4. Introducea altor harti si setat timelimit 30/35 in timp de zi si noaptea 0! si doar de_dust2x2/de_dust2/de_inferno!
5. Sunt prea multe grade adaugate!Raritile putin si puneti grade clasice! Gen: Fondator / Owner / Co-Owner / Veteran / Manager / Admin / Hellper / Slot! Sicner parerea mea e ca nu is au rostul atata grade!
6. Introducerea pluing-ului /ct /t /spec ori pe say ori consola amx_t /ct /spec mai practic si usor de folosit!
7. Ar fo ok sa fie DubleJump si DMG(Sa iti arete ca pe Respawn cand dai in cineva DMG) Ori introducerea unui nou grad adica VIP! care sa fie obtinut print Donatie! Transfer credit/bancar etc.

Astept pareri si cate un :pro: sau :con:

P.s: Va rog nu dati :tc: deoarece pe parcurs sa mai pot posta in caz ca mai imi vin unele idei!
[/size]
Last edited by bluesm on Sun Nov 06, 2016 3:45 pm, edited 2 times in total.

iNdio

Re: Propuneri!

Postby iNdio » Sun Nov 06, 2016 12:03 pm

CONTRA la tot.
Multijump & dmg = e CLASSIC, nu respawn.
Mape sunt destule, inca o data reamintesc, e CLASSIC, nu bagati 2x2 & fy-uri, eu nici nu joc de exemplu pe rahaturile alea mici...stau spec 2 min dupa care ies.
Adminchat color express a fost pus sa se diferentieze.
Gradele sunt identice cu cele de pe respawn, de ani de zile. :mrgreen:
Exista deja /spec /t /ct. Urmeaza sa punem PTB (team balancer), de aceea momentan e blocat /t & /ct (se pot folosi 1 singura data).
amx_spectate e inutil, care te stie admin, te vede oricum, la ce sa "te ascunzi". Dureaza 10 secunde demo, dai ban si aia e...
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sun Nov 06, 2016 1:05 pm

Cea mai urata culoare puteai alege la acest post sa mor de nu!
Image

bluesm

Postby bluesm » Sun Nov 06, 2016 3:46 pm

Am schimbat culoarea!
Tratati ca atare acest post! este doar o propunere!
Multumesc!

duduanl
Site Admin

Postby duduanl » Sun Nov 06, 2016 5:48 pm

Fiecare isi zice parerea este normal
Image

Return to “[Cs] Discutii Libere”