Reclamatie Reactive.

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Alt + F4

Re: Reclamatie Reactive.

Postby Alt + F4 » Fri Jan 19, 2018 5:18 pm

Flori. wrote:Reactive iti dau voie sa mi-o sugi :)))))

Te rog, Flori...
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

ReacTive

Postby ReacTive » Fri Jan 19, 2018 5:19 pm

Saracuta de tine :( crezi ca esti smechera daca vorbesti asa? , mie mila de tine :(

Flori.

Postby Flori. » Fri Jan 19, 2018 5:24 pm

Ce vinovat mai oameni :))))))).. deci era si japca pe sv . Am intrat frumos am zis "re" ca orice om civilizat si cu bun simt si nu fac nimic doar.ma.joc si dupa 10 minute imi da ban.pt nimic..si motivul "gura" pai iti dai seama ca te apuca toate bolile sa mor eu :)))) si bineinteles ca na m-am atacat si am.facut reclamatie pe.forum si i le-am zis si raspunsul e ca sunt ratata..

Deci nu e asa complicata situatia :)))))
Am terminat orice discutie Reactive e frustrat din fabrica nu asa..:))) faceti ce vreti .. reactive mai foloseste si tu tati cratime ca vorba aia "e gratis"
C17H21NO4.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Jan 19, 2018 5:28 pm

Salut dragilor. Reactive mai ai la dispozitie 2 ore sa vii cu o explicatie clara pt banul dat atata timp cat este o reclamatie impotriva ta!!! In caz contrar REMOVE!!!

P.S. datoria mea acun nu este sa ma uit in ftp, astept dovada foto/video cu motivul banului!
Respecta-ma si vei fi respectat!
Image

ReacTive

Postby ReacTive » Fri Jan 19, 2018 5:42 pm

Nu am nici o dovada , pur si simlu imi era jena de fitele ei :(. Mersi mult, esti fericita flori :D ?

Flori.

Postby Flori. » Fri Jan 19, 2018 5:51 pm

Care fite Reactive? Defineste cuvantu asta si in ce context l-am folosit eu cu tine ?? Nici nu am vorbit cu tine , te-am evitat de fiecare data , de 2 saptamani am inceput sa joc iara , cum am aparut cum ai luat-o pe ulei . Lucrurile astea se bat cap in cap . Daca te deranjam imi trimiteai mesaj privat si imi ziceai "uite tu zdreanta asta si asta ma dispera " ( desi eu nu iti faceam nimic ) dar nu tu tre sa.ma.umilesti sa imi arati cine esti tu a nustiu cata oara la rand ..nu mai zic nimic cred ca mare majoritate a staffului ma cunosc si nu am avut probleme decat cu tine ,din cauza ta. As vrea sa mi se scoata slotul pt ca nu mai am nevoie si imi pare rau pt toata harababura asta ! Seara faina & hf
C17H21NO4.

Paul

Postby Paul » Fri Jan 19, 2018 5:53 pm

ReacTive wrote:vai de capu tau ratata naibi :) ZDREANTA ORDINARA :* gata am incheiat orice discutie Zdreanto :)

Așa ai Învățat in PGL sa vorbești ? In loc sa ți spui părerea, sa justifici și sa ne faci sa înțelegem de ce ai făcut asta, tu faci exact opusul.
Părerea mea e, ca te ai plictisit de serverul asta și ai zis dacă tot pleci măcar sa arzi pe cine ai tu boala. Dacă ai fi mai vrut sa joci pe server, sa faci parte din comunitate și sa te înțelegi cu lumea pe aici te ai fi gândit de 2 ori înainte sa dai o comanda unui membru al serverului. Just my two cents.

japca

Postby japca » Fri Jan 19, 2018 6:02 pm

salutare .....
deci si prin urmare eu zic sa va cereti scuze unul celuilalt ptr tot
... si ca consecinta reactive sa primeasca -1 si flori sa ramana cu slotul...
motane ramane decizia ta...si dupa sa inchizi topicu sa nu se mai lungeasca.

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Jan 19, 2018 6:09 pm

Datorita unor discutii cu reactive in urma cu ceva timp, in care am trecut cu vederea, dupa acest episod am luat deja decizia pe care o voi anunta dupa 21: 30 cand voi ajunge la laptop. Va rog sa incetati orice comentariu in acest topic pana la anu tarea verdictului final. Ne reauzim mai tarziu!!!

Aveti grija la limbaj si pe forum ca luati BAN!
Image

MotAnuL
Site Admin

Postby MotAnuL » Fri Jan 19, 2018 7:31 pm

Pe vremea mea la scoala orice elev incepea cu DECI, iar profesoara iritata mereu de acest cuvant spunea, "fara deci", asa ca am sa trec direct la subiect cu tot cu predicat:

Asa cum am spus intr-un post anterior la aceasta discutie, NU este datoria mea sa ma uit in FTP atunci cand un admin primeste o reclamatie din partea oricarei persoane de pe server, atata timp cat este o reclamatie impotriva unui admin, adminul in cauza ca sa isi dovedeasca dreptatea trebuie sa vina cu o dovada, in caz contrar suporta consecintele, in cazul de fata analizand fiecare cuvant din ambele parti din acest topic, constat ca vina ii apartine in proportie de 80% lui reactive, rezultatul acestui procent vine din LIMBAJUL neadegvat atat pe server cat si pe forum, dar cea mai grava problema este ca nu avem o dovada, iar banul este dat degeaba in cazul acesta, drept urmare am sa iau decizia de scoatere admin, mai pe scurt REMOVE pt 30 de zile. Dupa 30 de zile ai dreptul sa faci o cerere de admin si o vei lua de la capat daca mai doresti sa colaboram, dar ... si schimbarea comportamentului fata de jucatori, de TOTI jucatorii!!!!

Pana in momentul de fata iti suporti consecintele!!! Bafta!!!

EDIT: Datorita faptului ca am intrat in fpt sa caut ip-ul lui flori pt unban , din nefericire pt tine am gasit foarte multe greseli in legatura cu banurile date, probabil ca unii nu au mai stat sa faca reclamatii, sau au fost cei carora nu le-am acceptat creearea contului pe forum din diverse motive , lasand motivele mele la o parte referitoare la activarea unor conturi pe forum , iti dadusem speranta ca dupa 30 de zile poti face cerere, iata ca in acest momen am luat decizia FINALA ca nu vei mai face NICIODATA parte din staf, iti pun un exemplu aici si este de ajuns, ca nu stau sa dau copy paste la tot banlistul din FTP, ca tot ma puneai sa ma uit ...
"ReacTive <STEAM_0:1:149334441> banned k!ss <STEAM_0:0:222362097> || Reason: "taci" || Ban Length: 1 hour, 40 minutes L", asta numesti tu ban in conditiile in care am facut topic in care am specificat CLAR ca la motiv , vreau sa vad un MOTIV si nu ca asta "taci", iar durata este care este ? sa fim seriosi.

Bafta pe serverul celalalt "pretenas"!!!

:acc: :tc:
Image

Return to “[CSDM] RECLAMATIE ADMIN”