Cerere unban iamthecommander

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

rauldhino10

Cerere unban iamthecommander

Postby rauldhino10 » Sat May 12, 2018 3:02 pm

NICK: iamthecommander
[] MOTIV: Aim+wall
[] DOVADA CONSOLE PRINT]: https://postimg.cc/image/p7ml9y0u3/

Alt + F4

Re: Cerere unban iamthecommander

Postby Alt + F4 » Sat May 12, 2018 3:12 pm

in momentul in care ai sa faci cererea conform modelului, am sa vin si eu cu demo-ul. pana atunci te tratez cu aceeasi indiferenta cu care ne tratezi si tu. este a doua cerere pe care o faci in dorul lenii
Nu fura!!! Guvernul uraste competitia!

rauldhino10

Postby rauldhino10 » Sat May 12, 2018 5:35 pm

M am uitat peste toate cererile de unban de pe prima pagina si nici una nu difera de cererea mea,inclusiv in modelul de cerere.Eu cred ca este rea vointa din partea ta alt f4.

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sat May 12, 2018 7:21 pm

viewtopic.php?f=15&t=6

uite link, ca sa nu mai comentezi ca e rea vointa. nu iti da valoare singur, ca nu e cazul. oricum, ti-am dat reply doar de dragul de a te pune la treaba, ca unban nu o sa primesti. am dovada, e destul ca si-a muscat-o fratele Paul. asa ca pune osul la contributie, daca nu poti pune creierul

rauldhino10

Postby rauldhino10 » Sun May 13, 2018 7:12 am

Nu te mai codi si arata demo.Daca tot te crezi asa bun admin si ca nu o sa primesc unban uploadeaza demo-ul sa-si dea si colegi tai cu parerea.

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Sun May 13, 2018 9:53 am

Repet...urmeaza modelul. Nu am de ce ma obosesc pt unul care face a doua oara cerere de unban in dorul lenii. Poate ca nu am dovada, nu am nimic. Pune-ma la incercare si lasa-ti greturile! O duminica frumoasa!

KirryCs

Postby KirryCs » Sun May 13, 2018 6:43 pm

Model Nerespectat !

rauldhino10

Postby rauldhino10 » Sun May 13, 2018 7:56 pm

Eu am scris si mai sus ca toate cererile unban de pe prima pagina sunt identice cu s mea, asa ca spuneti ba pe fata ca nu vreti sa mai joc pe sv vostru si asta este ,nu sunteti ultimul sv de pe net.Nu ma dau nici rotund ,nici maret sau ce mai spui tu alt+f4,ma "bate pe mine o cerere" ,dar pe tine te bate mouse-ul si tastatura si nu suporti concurenta la fel precum guvernul.Eu sunt yanis cel care are slot la voi pe sv ,se poate vedea ca este acelasi user pe forum, care cere slot si cel care face cererea unban pentru iamthecommander.Vreau doar sa vada lumea ca nu sunt un codat asa ca uploadeaza demo-ul si iti promit ca nu o sa mai joc pe acest sv indiferent de raspunsurile colegilor tai.Vreau doar sa se vada ca sunt un player curat si nu am nimic de ascuns. PS.NU CRED CA AI COAIE SA ARATI CA ESTI UN ADMIN DREPT SI CA AI LUAT O DECIZIE CORECTA POSTAND DEMO-Ul.TE VEI ASCUNDE DIN NOU DUPA FAPTUL "NU ESTE CORECTA CEREREA".

Paul

Postby Paul » Mon May 14, 2018 11:29 am

Si de ce nu joci cu slotul? Pentru ce ai mai facut cerere? Dubios

Alt + F4

Postby Alt + F4 » Mon May 14, 2018 1:00 pm

Mi-am pierdut vremea punandu-ti link exact cu modelul cererii, dar se pare ca nu am cu cine sa ma inteleg. Dar ca sa demonstrez colegilor mei, nu tie, voi posta demo-ul. Dar nu in cererea ta de unban, ca nu vreau sa o fac atata timp cat iti repet de 2 zile ca nu e conforma

Return to “[CSDM] CERERE UNBAN”