Cereri Ban

Moderators: MotAnuL, duduanl, LiCuRiCi*))

Uzzy

Cereri Ban

Postby Uzzy » Tue Dec 04, 2018 9:43 am

[] NICK: Uzzy
[] NICK JUCATOR: FISHER STEAM_0:0:508503873
[] ORA|DATA: 4/12/2018 ~ 11:27
[] MOTIV: Wallhack
[] DOVADA : Demo
########################################################################################################################
[] NICK JUCATOR: (2)2k18 STEAM_0:0:117767548
[] ORA|DATA: 4/12/2018 ~ 11:30
[] MOTIV: Aimbot
Image

The Antidot

Re: Cereri Ban

Postby The Antidot » Tue Dec 04, 2018 1:18 pm

Uzzy wrote:[] NICK: Uzzy
[] NICK JUCATOR: FISHER STEAM_0:0:508503873
[] ORA|DATA: 4/12/2018 ~ 11:27
[] MOTIV: Wallhack
########################################################################################################################
[] NICK JUCATOR: (2)2k18 STEAM_0:0:117767548
[] ORA|DATA: 4/12/2018 ~ 11:30
[] MOTIV: Aimbot

2k18 banat, la fisher e la inceputul demoului o faza suspecta de wall, in rest, ii stia de dinainte pe ceilalti jucatori, de aceea statea mai mereu cu tinta prin perete. Iti poti da seama daca urmaresti demoul in slow motion. Trebuie minim 2-3 faze pentru a surprinde wallul, in demoul tau eu am vazut doar una singura. Asta este parerea mea, sa se mai uite si alti admini la demoul cu fisher, poate ei sunt de alta parere.

Multumim!
Doua lucruri ma alina si ma vindeca de boala,
Damigeana cand e plina si femeia cand e goala

Uzzy

Postby Uzzy » Tue Dec 04, 2018 1:39 pm

Iti respect parerea dar se vede clar cum ii urmareste prin cutii,tinta intotdeauna este pe adversari cu toate ca este un obstacol intre el si ei,de stiut cam greu sa ii stie din moment ce a primit respawn in cu totul alt loc al harti decat se afla inainte,adica poti avea o perceptie generala despre locul in care e un inamic dar sa stai cu tinta lipita de el cam greu,in fine nu conteaza,nici macar nu era roman,avea latency 120+ si bineinteles ceea ce am scris mai sus doar parerea mea si atat.
Image

The Antidot

Postby The Antidot » Tue Dec 04, 2018 4:40 pm

Uzzy wrote:Iti respect parerea dar se vede clar cum ii urmareste prin cutii,tinta intotdeauna este pe adversari cu toate ca este un obstacol intre el si ei,de stiut cam greu sa ii stie din moment ce a primit respawn in cu totul alt loc al harti decat se afla inainte,adica poti avea o perceptie generala despre locul in care e un inamic dar sa stai cu tinta lipita de el cam greu,in fine nu conteaza,nici macar nu era roman,avea latency 120+ si bineinteles ceea ce am scris mai sus doar parerea mea si atat.

Incearca sa vezi demo-ul in slow motion, acolo o sa vezi ca sta cu tinta pe perete, dar nu iasa direct pe om, un player ce foloseste wall, sare direct pe el. La fazele din bomb site el ii vedea pe aia ce sunt spawnati sus pe cutie si normal ca iasa cu tinta pe ei. Te poti pacali foarte usor la acest demo daca nu te uiti si cu slow motion. Iti caut daca vrei un demo cand joc eu, de multe ori merg cu tinta prin perete si ies direc pe om. Fiind respawn mereu poate aparea un inamic in juru tau si sa iesi direct pe el. Repet inca o data, sunt de parere ca nu are wall, exista doar o faza dubioasa la inceputul demoului.
Doua lucruri ma alina si ma vindeca de boala,
Damigeana cand e plina si femeia cand e goala

Return to “[CSDM] RECLAMATIE JUCATOR”